Gostilna za obletnico mature

neznan uporabnik

tema odprta - 13. sep 2006 21:22 | ogledi: 3.681 | odgovori: 3

hojla

Imamo namen organizirati obletnico mature, pa me zanima, kje v Ljubljani bi bila kakšna dobra gostilna za ta dogodek. Pa naj bi bila malo dlje odprta (npr. vsaj do enih zjutraj).

hvala vsem za pomoč

zoja1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. sep 2006 21:42

Odvisno, katera obletnica je. Najbrž za 5. in 35 ne bi izbrali istega lokala. Ali pač??? Bila sem v Šestici, pred nekaj leti. rimljanka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

14. sep 2006 7:13

Naša obletnica mature je že več let zapored v gostilni Pri Micki na Litijski cesti v Ljubljani. Dovolj parkirnega prostora, dobra hrana, blizu obvoznice za sošolke iz drugih koncev Slovenije in še domov te ne naženejo. Ob petkih imajo menda tudi živo glasbo. Lani, ko nas je bilo manj (okoli 10) smo imele celo svojo sobo. Aja, moje sošolke so same ženske - srednja medicinska šola pač - končana že pred mnogimi leti, ko so bili fatje na šoli prava redkost (le 4 ali 5 se spomnim). Se beremo! Veronika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. sep 2006 9:10

Mi smo bili 2 leti nazaj obletnico mature praznovali v Bachusu v Ljubljani. Najprej večerja in čvek, potem pa zgoraj v lokalu... Praznovali smo 5 obletnico. Ko smo praznovali s sošolci iz osnovne šole, pa smo se dobili v lokalni vaški gostilni.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti