Vetrovke, bunde,.... narejene po meri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

tema odprta - 13. sep 2006 20:53 | ogledi: 3.572 | odgovori: 3

Ker je preverjeno, da se najde tule odgovor na (skoraj) vsako vprašanje, postavljam še jaz eno. Pravzaprav prosim za pomoč.

Morda veste, kje delajo vetrovke, bunde,.... po meri, za neobičajne konfekcijske številke in ostale posebne zahteve in/ali potrebe? Saj veste: varjeni šivi, gore-tex ali podobna tkanina,......Tega pač običajne šivilje s svojo opremo ne zmorejo.

Vesela bom vsake informacije. Vnaprej hvala za trud in podatke. Zima se bliža....,.... Upam, da bom imela

rimljanka

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. sep 2006 21:08

zdravo Vprašaj v trgovini in šivalnici oblačil za prosti čas -Šport Čarman iz Sv.Duha pri ŠK.Loki tel.; 04 515 11 11. kuharca37

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. sep 2006 8:55

Kvalitetna, ampak draga zadeva. Če poznaš koga v kakem smučarskem klubu, se da zrihtati popust: http://www.andraz.si/ Loni Makaroni

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

14. sep 2006 11:50

čao, ja, je res križ, če ti konfekcija dela težave. Še posebej pri kakih športnih zadevah, ja. Sicer res še nisem dala šivati bunde, vetrovke,...., je pa dala šivati kombinezon ena kolegica, samo to je bil čisto navaden kombinezon za smučanje, nič posebnih šivovo, materialov..... Sem se pa spomnila na Žolno, pri njih delajo in tiskajo na športne drese. Morda naredijo tudi kaj po meri, bi bilo za povprašat. www.zolnasport.net Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti