Ocvrte paprike

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

tema odprta - 12. sep 2006 10:47 | ogledi: 3.762 | odgovori: 3

pozdravljeni,

zanima me samo nekaj ali panirate surove paprike ali predhodno jih prej spečete šele potem jih povaljate v drobtine .....

jaz bi danes probala nadevati z sirom kar surove in jih ocvrla ... ker včasih sem jih prej spekla ..olupila...bla...bla....šele potem nadevala in ocvrla....danes pa bi malo preskočila tole ceromonijo.....ali se bi se dalo kar surovo ???.....

čao....

vegeterianka

elorena  

član od: 28.8.2006

sporočila: 4

12. sep 2006 11:07

Pozdravljena! Jaz papriko ponavadi prej spečem oz. jo imam pečeno na zalogi v zmrzovalniku. Tako da jo le odtajam napolnim s šunko in sirom, spaniram.... ocvrem.....mljask! Verjetno se da tudi surovo, vendar je surova paprika trša, se ne da tako lepo spanirati kot pečena. elorena

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

12. sep 2006 12:41

Vegeterianka, ne vem kako ti bo zgledalo, če boš panirala surovo papriko. Saj se ne bo gor prijelo paniranje (moka, jajc, drobtine). Lepo papriko speči, nadevaj, spaniraj - saj je vredno truda. No, pravzaprav, poskušaj, mogoče se pa le da... Pozdravček!

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

12. sep 2006 13:17

ne ne bom kar lepo nasmejano veselo delala po starem načinu....ker je res vprašanje kakšen bi kaj bil okus po surovi papriki ....samo želela sem si malo skrajšati čas.....hihihi...vendar stara šola in star način je še vedno najboljsi ..... hvala l.p vegeterianka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti