dr. lenče kastelic mojca

tema je zaklenjena

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

tema odprta - 11. sep 2006 14:03 | ogledi: 4.992 | odgovori: 11

Ima kdo izkušnje s to zdravnico, dela v ZD na Rudniku.

Se priporočam za vaša mnenja! Hvala!

Ld, maja

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

11. sep 2006 16:05

Kako ste pa vi zašli na ta forum - od receptov do zdravnikov! Predlagam vam da se obrnete na drug forum,kjer obravnavajo teme o zdravju in podobnem, mislim da je na med.over.net nekaj podobnega! LP gordana

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. sep 2006 16:22

gordana, vem da je to iz konteksta, ampak je forum namenjen tudi drugim zadevam mar ne, saj niso vsi posti zgolj na temo kulinarike...(je post pod ostale teme, ne kulinariko...) sem samo skušala dobit kak nasvet ker menjam zdravnika in morda jo kdo iz tega portala pozna kot svojo zdravnico... p, m

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. sep 2006 17:54

Kar se pa zadnje čaše dogaja na tem forumu pa se mi zdi višek. Saj ne bomo več upali sploh kaj vprašati, zaradi določenih oseb, ki ne znajo drugo kot kritizirati, soliti pamet, žaliti ipd. Maja je zastavila čisto normalno vprašanje, katerega bi tudi sama, če bi potrebovala. Zakaj pa bi šli na drug forum? Če je tukaj tako lepo in je večina nas pripravljenih pomagati. Bodimo strpnejši, no, mislim, da res to ni težko. Maja, zelo rada bi ti pomagala, vendar te zdravnice ne poznam. lp Anamarija

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

11. sep 2006 18:32

Maja, tudi jaz bi ti z veseljem ustregla, vendar je ne poznam. Ker pa sem s tega konca, bom poizkusila, mogoče jo pa kdo od mojih znancv pozna. Ti kar mirno vprašaj, kar te zanima, saj vemo, da več ljudi več ve, a ne? Pa saj imamo tudi nasvete glede zdravstva na tem forumu, ki niso sami sebi namen. Sicer se pa popolnoma strinjam z anamarijo1. Vsem želim lep teden in polepšajte komu dan s toplo besedo! ZIMA

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. sep 2006 19:02

anamarija1 in zima hvala vama za podporo, vem da je kulinarika pozitivna stran in me takšni odgovori sploh ne prizadenejo, pač smo si drugačni, nekateri razumejo določene zadeve drugače kot drugi, saj zato je svet bolj lep, ko je tako pisan mar ne? zima, se pa res lepo toplo priporočam za kakršnokoli informacijo, je namreč edina na rudniku ki še jemlje nove paciente. Hvala vsem! Maja

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

11. sep 2006 19:14

Anamarija1 - imam občutek da ste vi veliko bolj prizadeti in "nastrojeni" kot pa majamarko. Če pazljivejše preberete moje besede boste videli da nikogar ne kritiziram, nikomur ne solim pamet, še manj pa žalim. Podala sem ji le predlog na katerem forumu bi dobila verjetno več podatkov! Majamarko - mar so res moje besede "žaljive, kritične in za solit pamet"?? Ja Zima - polepšajmo komu dan s toplo besedo in ne samo s "kritiko"! LP gordana

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. sep 2006 19:25

gordana nihče ni nič žalega mislil, pač tu smo zato da si pomagamo kot si znamo, sama vidiš da so tematike različne, jaz pač če ne vem odgovora post spustim, rada pa pomagam če se le da. Vem da si hotela dobro, smo pa vsi ljudje ki včasih prehitro koga presodimo. sama ne maram prepirov, ne krega, ker je življenje že tako prekratko in premnogokrat smo na preizkušnjah... sem pa še preden je zadeva prišla na kulinariko, objavila svoj post tudi na med.over.netu, a ni bilo žal nič odziva, ups lažem, ena mi je prijazno povedala svoje mnenje! je pa tako da sem na kulinariki kar bolj "doma" in vem da vsi radi priskočijo na pomoč če se le da (tudi če nisi preveč aktiven član, kar pri sosednjih forumih ne bi ravno trdila) p, m Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 11. sep 2006 19:26:06

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. sep 2006 20:46

Žal mi je, ker ne morem pomagati, pa tudi sicer bi takole napol javno težko podala oznako nekega človeka. Vsekakor bi to naredila po ZS, med 4 očmi. Je pač tako, da vsak ni za vsakega. Kot "zunanja opazovalka" pa že moram pripomniti, da nasvet Gordane res ne zveni prijazno. Saj ji lahko verjamemo, da ni hotela nič slabega, samo, način pa res ni bil najbolj prijazen. Pri pisnem sporočanju pač lahko samo preberemo, kaj piše, o namenih, čustvih,....pišočega pa lahko samo sklepamo. rimljanka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. sep 2006 21:05

rimljanka priznam da bi bilo bolj fino na 4 oči, in da je grozno izpostavljati neko ime, a drugače ne gre, sama ne poznam veliko ljudi iz teh koncev ki bi jo poznali (sem priseljenka), niti ne vem od kod so kaki člani kulinarike... pa pustimo to...zimo lepo prosim za vsakršne informacije, no pa kogarkoli drugega, ki pozna to zdravnico. prosim pustimo gordano, se je pač nekoliko nerodno izrazila...se zgodi...bomo nalsednjič bolj pazljivi, saj nas vskaa izkušnja nekaj nauči, mar ne? lep večer še naprej, maja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. sep 2006 22:18

Meni pa nekaj ne gre v glavo. Namreč, govorite o živem človeku, ne o tem, kako ste zadovoljni z nekim loncem ali štedilnikom oz. z neko stvarjo. Meni osebno bi se zdelo grozno, če bi naključno surfala po netu in v enem izmed forumov naletela na svoje ime in spodaj vprašanje:ima kdo izkušnje s to vrtnarko ali čistilko ali učiteljico ali policajko ali pilotko oz. karkoli že bi bilo. Verjetno se zgoraj omenjena zdravnica ne bi počutila dosti bolje, če bi čisto slučajno nabasala na ta forum. Možnost je sicer majhna, ampak obstaja! LP cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti