Nova tv kuharska oddaja

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

14. jan 2007 7:14

Anja Tomažin se v tlp vrne že februarjain upam da bo tudi kaj kuhala,ker ja res odlična kuharica in voditeljica. runo01

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. jan 2007 10:20

anja27, krivični ali ne, ne more vsak voditi oddaje, ker če ne obvlada, ta hitro postane drugorazredna. Ne dvomim v mojstrstvo voditelja, ampak lahko bi bil pa voditelj nekdo drug in bi bil naslov kuhajmo z g. Sašotom kjer bi on predstavljal svoje mojstrovine, zraven bi pa ravno tako povabil nekoga - npr. zvezde, ki bi mu pomagale kuhati. matilda

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

14. jan 2007 10:38

Kaj pa režiser? Mislim da je velika krivda oddaje tudi režiserja. Vesna Leben

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

14. jan 2007 11:46

No, da ne bom samo kritizirala: zadnja oddaja, v kateri je bila gostja vinska kraljica, mi je bila pa zelo všeč. Se mi zdi, da sta se voditelj in gostja lepo dopolnjevala. Se pa ne strinjam s kritiko, da gostje predstavljajo le brezvezne jedi. Meni sta všeč ideji za bučke, polnjene s sojo (Iris Mulej) in za kruhovnjak (Artur Štern), moja mama je pa preizkusila idejo Staneta Mancinija za bržolo s čebulo v voku in ji je bilo zelo všeč. Tudi ideja za meso v vinski omaki (vinska kraljica) se mi ne zdi slaba (kolikor lahko ocenim kot nemesojedka), je malo eksotična. maja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

14. jan 2007 12:46

anja27 je napisal/a:
No... mislim, da ste malce krivične do g. Saše. Sicer ne vem, kaj je po poklicu in kaj v življenju dela, vendar je podobno kot me kulinarični navdušenec, ki ima izreden posluh za okuse. Pač nima najbolj razvite žilice za vodenje TV oddaj, kajti če bi jo imel - bi verjetno delal na TV kot voditelj, ni tako? Mislim, da niti ni bil namen te oddaje, da g. Saša blesti kot voditelj, ampak da deli s širno Slovenijo svoje kulinarične izkušnje. Seveda so pa stvar zaj... na RTV-ju, da je izpadla tako kot je, ker bi oddaja z njim morala v bistvu biti zasnovana drugače. Anja
Ne gledam oddaje, ampak tako je bilo ime nekdanjemu voditelju na TV Slovenija. Ali ne gre tu za isto osebo? Cila

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

14. jan 2007 12:47

Vesna Leben

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

14. jan 2007 14:46

Če se prav spomnim, je bil g. Veronik doooolga leta nazaj dopisnik TV Slovenije iz Nemčije. rdecapesa

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

14. jan 2007 14:48

No, če je pa tako, da je g. Saša sedanji (nekdanji) poklicni voditelj na RTV... se pa predam in ga ne bom zagovarjala več! Profesionalni voditelj pa bi moral stvarem malo drugače streči, se povsem strinjam. Anja

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

14. jan 2007 18:55

lp vsem, kaj mislite o ideji za kuharsko oddajo: slovenija ima en kup super dobrih gostiln in restavracij, kjer kuhajo, verjetno dobri kuharji, slovensko in tujo hrano. pa bi namesto zvezd njih povabili v oddaje, vsaka oddaja en drugi kuhar, anja tomažin bi pa bila voditeljica, pa bi lahko ob oddaji reklamirali gostilne.... (kar se tiče anje tomažin in tlp - komaj čakam da se vrne na rtv, mislim odkar je šla sem nehala gledat tlp , ker me tisti njen izredno ponesrečen nadomestek neizmerno spravlja ob živce z res neumnimi vprašanji. prav na daleč se vidi njena nesposobnost - ) goga sam da se kuha..

dagmar  

član od: 23.9.2002

sporočila: 15

17. jan 2007 13:49

Oddaja je z eno besebo MORA! Voditelj se spakuje, da ti gre na bruhanje. Njegovi "viola" in podobne spakedranščine iz francoščine, prav gotovo ne kažejo njegove svetovljanskosti ampak le nadutost. Prav tako poznamo izraz balzamični kis in njegov:"aceto balsamico" je navadno spakovanje. Res ne more vsak voditi vsakršne oddaje. Mogoče bi bilo bolje, če bi se gospod Veronik ukvarjal z novinarstvom, pa čeprav rad kuha. Saj tudi še kdo drug, pa nas s tem ne posiljuje prek ekrana. Prav prijetno pa je pogledati Anjo Tomažin in njeno kuharijo ob nedeljskih popoldnevih. Pa se ji ni treba nič afnati, da bi bila zanimiva. Samo naravna je! Pa dober tek vsem! Bela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti