Nova tv kuharska oddaja

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

13. jan 2007 8:09

Ta oddaja je popolnoma mimo. Zadnjič s Fredijem je pa dosegla vrhunec. Pa kje je še videl, da se najprej zrezek pomoči v jajce?? Pa da ne govorim o tem, da je imel čudovit zrezek, ki bi ga lahko porabil na kakšen drugačen način in ne da ga je popolnoma uničil s cvrtjem. Jao. Saj na naši TV je zadnje čase samo sr** na programu. Ukinili pa so recimo Turistiko, ki je bila vsaj zanimiva. Čudna pota so pota televizijska... Sonja

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. jan 2007 9:48

Ko sem gledala tole oddajo in so kuhale Power Dancer sem bila zeeelo navdušena...količine na krožniku tako minimalne,da bi me moja družina ob takem kuhanju odpisala,po moje bi bili veseli samo od vsega vina ,ki ga bi jim ponudila....skratka živ podn od podna... Ja turistika pa je bila tudi zame super...sem pa sedaj preklopila na tv3 kjer so sami resničnostni šovi,meni so kar všeč.. kuharca37

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. jan 2007 11:36

Verjetno je res v takih oddajah zelo pomembna izbira gosta, pa tudi izkušenost voditelja. Če bi to vodil npr. Mario, ali Bizovičar, ali Anja Tomažin... bi bilo gotovo bolj zanimivo - sicer bi vsaka imela svoj krog gledalcev, ampak vsaj smisel bi imela. Pa naj še povem, da je bila ta s Fredijem edina, ki sem jo videla v celoti, prej sem videla le odlomke, zato ne vem, kako so izpadli drugi gosti. matilda

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

13. jan 2007 15:11

Ooooo, meni pa je voditelj čisto všeč. Ima ogromno izkušenj, in morda bi bila oddaja dosti boljša, če ne bi imele ravno zvezde v njej glavno besedo. Na koncu izpade vse skupaj kot ena velika farsa, ki je zadnjič s Fredijem dosegla vrhunec. In njegova strokovnost ob nekaterih njegovih gostih popolnoma izzveni. Tole kuhanje z zvezdami bi lahko mirne duše vodil kdo drug kot taki strokovnjak kot je Saša. Ne vem, če pozna kdo z RTV-ja tole našo Kulinariko. Mislim, da bi bila enostavno super oddaja, ki bi jo vodil Saša, in v kateri bi mu družbo delali obiskovalci te strani? Anja

amikadeja  

član od: 14.10.2006

sporočila: 17

13. jan 2007 15:26

anja, to je pa dobra ideja.... sicer pa sem oddajo gledala, mislim da dvakrat in prvo ob kar sem se spotaknila, je bilo to, da sta voditelj in gost neki ustvarjala po krožniku, snemalec ju je pa v obraz snemal, kar je po mojem mišljenju čisto zgrešeno pri takšnem tipu oddaje... LP amikadeja

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

13. jan 2007 16:13

anja27 super ideja so nekatere ki res obvladajo kuharijo,ne pa razne zvezde ,ki so tam samo zaradi zvezdništva.Tudi jaz gledam to oddajo pa mi ni preveč ušeč,saj ne kuhajo nič kar bi pritegnilo mojo pozornost "kar niki". runo01

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

13. jan 2007 19:58

Danes sem si prav pozorno ogledala tole oddajo. Verjamem, da je gospod Veronik velik gurman in kulinarični navdušenec, vendar je kot voditelj takega tipa oddaje zelo nespreten. Zdelo se mi je, da je gospodični, ki je letošnja vinska kraljica neprestano segal v besedo in govoril kar nekaj, samo, da se ga je slišalo. RTV-ju bi predlagala, da po končanem porodniškem dopustu "vpreže" Anjo Tomažin v takšen tip kuharske oddaje, ker se je v TLP-ju izkazala, kot odlična kuharica, ki ve o čem govori, medetem ko pripravlja hrano! Mijan

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

13. jan 2007 20:06

Uboga današnja gostja g. Veronika!!!!!!!! Človek se mi zdi (oprostite besedi) glup v nulo!! tamalaursa

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. jan 2007 20:13

Ja, ampak danes je gostja delovala kar v redu, če ne bi prej vedela, bi mislila, da je ona voditeljica. Meni je bilo najbolj smešno, ko je rekel, bova najprej moje pojedla - kot predjed. A se čisto nič ne pripravijo vnaprej? Pa vsaj še eno mizo bi pripravili, kjer bi jed postregli, ne pa da se matra rižoto v bučo spravit, naslednjo minuto jo pa ven baše. matilda

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

13. jan 2007 21:23

No... mislim, da ste malce krivične do g. Saše. Sicer ne vem, kaj je po poklicu in kaj v življenju dela, vendar je podobno kot me kulinarični navdušenec, ki ima izreden posluh za okuse. Pač nima najbolj razvite žilice za vodenje TV oddaj, kajti če bi jo imel - bi verjetno delal na TV kot voditelj, ni tako? Mislim, da niti ni bil namen te oddaje, da g. Saša blesti kot voditelj, ampak da deli s širno Slovenijo svoje kulinarične izkušnje. Seveda so pa stvar zaj... na RTV-ju, da je izpadla tako kot je, ker bi oddaja z njim morala v bistvu biti zasnovana drugače. Mislim, da je Saša na TV tak kot je v resnici in da pusti svojim gostom glavno besedo. Prav tako mora imeti jeklene živce... če bi bila jaz na njegovem mestu, bi zadnjič Frediju že zdavnaj spipala tisti zrezek iz roke in ga naredila tako kot je treba. Sicer pa se strinjam z vami v mnogo točkah - če ne drugo, bi lahko imeli tam eno mizo, kamor bi se človeško vsedli in poskusili skuhano. In tudi jaz sem že dobila občutek, da se nič kaj ne pripravijo na oddajo in da jo posnamejo precej na brzino. Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti