In mirno plavala bo moja barka.....

tema je zaklenjena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. sep 2006 0:12

1. Petra 1 se sama želi izpisati 2. Zaklepam teme, ki niso vezane več na prvotno sporočilo in se v njih le kregajo. Nima to nobene veze z drugačemislečimi ampak s tem, da padajo žaljivke. Žaljivk pa na forumu ne dovolim. 3. Namesto da bi izboljševal Kulinariko, poslušam o plačevanju davkov na mnenja, teatralnih izpisih članic in še čem, od česar nima nihče nobene koristi. Dajte no prosim uporabljajte malo tudi zasebna sporočila. Če kdo želi, da ga izbrišem iz baze, naj mi napiše. Žal je bila ta tema, kot marsikatera druga postavljena provokativno. Že sam naslov in sporočilo konkretne teme kažeta na to, da se bodo tu kresala mnenja o tem, ali naj članica odide ali ne. Ma naredi naj kot hoče. Ali se ne bi raje vrnili h kulinariki in kuharskim problemom? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

10. sep 2006 0:20

t-baby je napisal/a:
jaz se pa kr strinjam z tistimi ki mislite da je bila tale petrca kr nadležna! lepo se imej petra in .... deli nasvete kje kjer te bodo raje poslušali!
no no....nikar tako....malo osnovne kulture nebi škodilo... meni osebno so bolj nadležni tisti, ki izključujejo druge ljudi na takšen način... siser pa kako veš, da je nismo radi brali....če je nisi ti in par posameznikov/ic...to še ne pomeni vseh sodelujočih na kulinariki....in kdo spoh si in kako si upaš nekomu to rečt (urednik, moderator...) in o nadležnosti...če ti je nekdo nadležen, potem ga ne beri in se ne spuščaj v njegove poste...mirno lahko ignoriraš....hvala bogu za internet, ko lahko v naslonjaču svojega doma nekoga elegantno odpikaš, brez grenkega priokusa...stori drugič to....in boljše boš živela. escada

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

10. sep 2006 7:22

jernej je napisal/a:
1. Petra 1 se sama želi izpisati 2. Zaklepam teme, ki niso vezane več na prvotno sporočilo in se v njih le kregajo. Nima to nobene veze ...Ali se ne bi raje vrnili h kulinariki in kuharskim problemom? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Se podpišem pod JErneja. Petra je sama objavila zadevo o odhodu na svoj način pač (če tega ne bi storila, ne bi zdaj o tem sebatirali splh) in zaklepanje teme, ko zaide popolnoma iz teme naslova, se mi zdi smiselno (velikokrat kaj odprem, ker me zanima glede na naslov teme, papotem najdeš vse drugo tam), saj se zapre tema in ne posameznik Torej, dajmo vsak na svoj odziv na pravokacijo postat pozorni (namesto na pravokacijo samo), pa bo prav fajn Neži If they don"t have chocolate in heaven, I"m not going!

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. sep 2006 7:53

Jaz pa bere tole temo in se samo smejim Pa koliko smo stari no- kaj res ne dojamemo, kaj je želela Petra s to temo? Ona se je odločila, da se poslovi (kar pa se ne strinjam Petra- zakaj bi šla Lepo se vključi v družbo, bodi takšna kot so vsi, pa bo.) in pred svojim odhodom nas skregati med sabo. Njej je vseeno, saj se je odločila, da gre. Petra, se mogoče motim? Če se, me lepo prosim popravi- ne bom jezna in se ne bom naježila proti tvojemu postu. Zakaj? Si človek in človek lahko poda svoje mnenje. Vendar mnenje in vsiljevanje mnenja sta popolnoma različni zadevi. Jaz se ne bom z nobenim kregala. Zakaj le, saj ste moja druga družina. Določene poznam bolje, druge si želim še spoznati. In s kregom tega ne bom dosegla. Ne vem zakaj se toliko jezimo. Saj razumem, včasih ti prekipi- ampak to se ne more dogajati iz posta v post. Takoj, ko je bila tema odprta, sem vedela- ljudje se bodo delili na dve strani. Si res želimo tega? Si želimo "vojne"? Nismo tu zato, da se naučimo kuhati, spoznati nove ljudi in podobno? PREBERITE SI TOLE IN SE ZAMISLITE TER VEČKRAT KOMU POVEJTE NASLEDNJE: "Če bi vedel, da je bilo zadnjič, ko sem te videl zaspati, bi te bolje pokril. In bi prosil boga, naj varuje tvojo dušo. Če bi vedel, da je bilo zadnjič, ko sem te videl oditi skozi vrata, bi te objel in poljubil in te še enkrat poklical nazaj za še en poljub. Če bi vedel, da je bilo zadnjič, ko bi se lahko za trenutek ustavil, da bi ti rekel "Ljubim te" ne pa predvideval, da tako veš, da te ljubim. Če bi vedel, da je zadnjič, ko bi lahko s tabo preživel dan, ne bi pustil, da mine kar tako, ker bi mislil, da nama je še tako ostalo veliko dni za to. Da sigurno vedno obstaja en "jutri", da lahko zagrešimo "zmoto" in vedno dobimo še drugo možnost, da vse spravimo v red. Da bo vedno še en dan, ko bomo lahko rekli "Ljubim te" in da bo še nadaljnja možnost vprašati "Lahko naredim kaj zate?" Ampak za slučaj, da bi lahko šlo kaj narobe in bi ostal samo še današnji dan ti želim povedati, kako zelo te ljubim. In upam, da tega nikoli ne pozabiva. "Jutri” ni nikomur obljubljen pa če si mlad ali star in danes je lahko tvoja zadnja možnost, ki jo imaš, da objameš svoje najdražje. Torej, če čakaš na jutri, zakaj ne bi storil tega že danes? Za vsak slučaj, če "jutri"nikoli ne pride. Zagotovo bi obžaloval, da si nisi vzel časa za nasmeh, objem ali poljub in da si bil prezaposlen, da bi nekomu nekaj izpolnil, kar se je na koncu izkazalo kot njegova zadnja želja. Močno objemi tvoje najdražje in jim zašepetaj v uho, reci jim, kako zelo jih ljubiš in da jih boš vedno ljubil. Vzemi si čas in reci "Žal mi je", "Prosim, oprosti mi", "Hvala", ali "V redu je" in če ne bo "jutri", ti današnjega dne ne bo treba obžalovati." V glavnem, od mene dobite vsi na kljunčke (vključno s tabo Petra) in vsem želim, da čimbolje izkoristite to lepo nedeljo. Nikoli ne vemo, kaj nas čaka jutri. Lep dan in veliko se smejte

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

10. sep 2006 8:29

Bravo rožanec, se 100% strinjam s tabo. Nasmeh na ustaLep dan vsem in izkoristite to lepo nedeljo in odpeljite svojo družino nekam v naravo gostenn

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

10. sep 2006 9:42

Rozanec, tale post pa je res tak, ki je vreden da ga preberš milijonkrat in se res zamisliš. Moram si ga nekam zabeležit, da ga bom večkrat prebrala (ko bom tečna in jezna sama nase in vse okoli sebe). Hvala ti. lp alexis

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

10. sep 2006 9:58

Rozanec in vračam . . .. hi hi hi.... Lepo nedeljo vsem! katti

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. sep 2006 11:17

Pa je spet cirkus, ne! V času mojega "življenja" na forumu sem opazila sledeče: 1. So teme, zaradi katerih najbolj cenim ta forum. Recimo - kaj dati v skrinjo, kako porabiti govedino iz juhe itd itd - skratka teme, ki mi pomagajo da sem boljša in bolj domiselna gospodinja. 2.So teme, ki nimajo veze s kuharijo, kjer se kresajo mnenja in kjer vsak pove, kaj misli, ampak čez teden dni to pozabimo in dobimo novo vročo temo. Radi pač povemo svoje mnenje, spremeniti pa tako ne moremo nič. Malo popestritve pač. 3. In so teme, kjer nam nekdo pod prtom in zavito v celofan poskuša nekaj prodati. Vsi vemo, da se to na forumu NE DELA. To se mi zdi zelo podlo, hinavsko in izredno ne fer do lastnika te strani. In če se potem zgovarja, da nam želi samo dobro in da nič ne prodaja in je na koncu še užaljen, stvar samo še poslabša. In to so teme, ki jih ne maram. Rada sodelujem v prvih in drugih, tretjih pa se bom, kolikor bo le mogoče, izogibala. Lep pozdrav! jasna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. sep 2006 18:35

Vidite kako lepo se da preživeti dan, ne da bi se kregali na to temo. Moram vas pohvaliti Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

10. sep 2006 20:14

Ti pa si dobra Rozanec, obnašaš se kot, da bi bila naša mamica lp Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti