Dunaj - schönbrunn, kaj si se ogledat?

neznan uporabnik

26. nov 2007 13:45

mi smo si še na dunaju pogledali letališče, zelo zanimivo čeprav se ne sliši ravno tako. lovebeyba

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. nov 2007 15:28

Se absolutno strinjam z Vendelino jr. - tako Dunaj kot Salzburg sta nam tako blizu, da se gre lahko tja kadarkoli - razen v ta največji gužvi, ki pač sovpada še s ta velikim mrazom. Sem dala oboje skozi tudi v božičnem času, samo še v Amsterdamu je veter bolj mrzlo bril.  Kot študentka sem delala v turistični agenciji, tako da sem velikokrat hodila v tem času po evropskih prestolnicah.

Drugače pa jaz nisem srečna, če ne grem na Dunaj vsaj enkrat na leto - pogledam, kdaj je gor kaka meni zanimiva razstava, se usedem na vlak, hostel imam že leta en in isti izbran, na isti lokaciji kot Vendelina... No, pa tudi na kosilo smo že šli na Dunaj, se pravi, da je res blizu

 

Loni Makaroni

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

26. nov 2007 16:01

Pa ne pozabit na tovarno čokolade. Mmmm, kako bi zdajle bila tam. lp Vesna

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. sep 2008 14:54

ogledal, pa te nisem nikjer prepoznal.

ežoj

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. apr 2009 8:47

Bom kar navezala na to temo. Malo na vrat na nos se odločamo, da bi ta vikend zavili na Dunaj; po lastni izkušnji je 1 dan absolutno premalo, zato bi želeli tam prespati (2 odrasla in 2 otroka)- pri guglanju je sicer ogromno zadetkov za razne hostle ipd. zadeve, bi pa prosila, če ve kdo za kakšno resnično ugodno prenočišče v bližini Dunaja, da mi posreduje informacijo; potem samo še optimistično preverim, ali je prosto... Hvala že vnaprej, tabina

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

28. apr 2009 10:10

Tabina, probaj na tem naslovu: http://www.oekotel.com Ponudba "zveni" zanimivo! K

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. apr 2009 12:25

Ma za spat se najde full, ugodno. Ceneje kot pri bratskih slovanskih državah, : ) Pa recesija se malo pozna, midva sva dala v luštnem hotelu 20 € na osebo na noč, pa sva gor videla cenik, kjer je bila cena 98 €, predvidevam da za dve osebi, : ) Nasploh se mi zdi, da se je Dunaj malce "pocenil", kar v bistvu ni slabo... lidka [sonce]

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. apr 2009 14:03

Karmina, najlepša hvala. rezervirano. Cena dovolj ugodna. sedaj pobrskam še po ostalih postih, da slučajno ne zamudim kakšne ogleda vredne zadeve:) tabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti