Gostinjska ponudba v litiji in okolici

tema je zaklenjena

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

tema odprta - 7. sep 2006 23:00 | ogledi: 9.980 | odgovori: 46

Ker smo dokaj novi v Litiji (no ja že dve leti smo tu), me zanimajo gostinjski lokali v Litiji in okolici.

Hvala za odgovore.

Levinjav

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

8. sep 2006 6:54

Mii radi hodimo v Pustov hram. Pelješ se proti Gabrovki. Dobra hrana , prijazno osebje in lepo urejena okolica z izgrali za otroke. Dobra hrana je tudi v Dragovšku pri Vinet, vendar je tu kmečki turizem in se je potrebno prej najavit. Bi bila pa seveda tudi jaz vesela , da bi dobila kakšno novo informacijo, kar se gostilen tiče. Če želiš kaj več, mi pošlji sporočilo. Litijanka Iča

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

8. sep 2006 10:03

Tukaj bivša Litjanka . Pri Kovaču, absolutno Pustov mlin, sicer pa nihče posebej ne izstopa..., aja še oni v Hotiču...kako se že reče? Lp, veverica

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

8. sep 2006 10:24

Čao, ja, kakšne hude ponudbe v okolici Litije res ni. Pustov mlin je še najboljši, pice pri Kovaču niso slabe, Pri Kimovcu v Hotiču že dolgo nisem bila, Mona L. v centru je bila svoj čas tud solidna..... Je pa dosti kmečkih turizmov in domačih gostiln po okoliških hribčkih, ki so precej dobri. Lep pozdravček, S.

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

8. sep 2006 11:35

Še ena iz Litije tukaj. Definitivno Pustov mlin (pelješ se proti Gabrovki), za pice Kovač (Gradec), tudi Mona Lisa (center) ni slaba. Od kmečkih turizmov pa pri Vinet. Drugače pa kaj veliko izbire ni, odvisno je tudi kaj želiš. Je pa kar nekaj gostilen oz. kmečkih turizmov še v okolici...ampak teh ne obiskujem kaj dosti. Ella

simonka23  

član od: 10.6.2004

sporočila: 39

8. sep 2006 13:29

Še ena s tega konca.... Za moj okus so zelo dobre pice v Sončku v Šmartnem, zelo dobro pa se je tudi pri Mačku... simonka23

dasi  

član od: 15.6.2006

sporočila: 42

8. sep 2006 14:41

lep pozdrav! se strinjam z simonko23, sploh Sonček ma dpbre pice! Drugače pa na Savi gostilna Brdajs (ne vem ce se točno tako napiše). potem v Sopoti (to je malo naprej od Dol pri Litiji (ali blizu Polšnika) tam je ena zelo dobra gostilna ne vem kako se ji rece, je pravzaprav "bogu za hrbtom" in celo Tito je tam jedel (res dobra hrana). Pa kot so ze moji predhodniki omenili kar nekaj je tudi kmeckih turizmov. Aja pa še v Polšniku je ena dobra pod cerkvijo! dasi

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

8. sep 2006 17:37

Mona Lisa ima zelo okusno hrano, prijeten ambient. Kovač ima zame dobre samo pizze. Pustov mlin okusno hrano če nisi tam v času kosil, ko pa imajo kosila, je ponavadi zelo gužva in temu primerna hrana. Pa v Štangi je še kmečki turizem Na hribčku. Pri Vinet je pa super hrana, le stiska s prostorom tako da je obvezna najava. biba

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

8. sep 2006 21:08

V Štangi je še gostilna pri Janezu, tudi dobiš hrano, kosila. Najboljšo telečjo pečenko pa sem jedla pri Juvanu v Hotiču - stara gostilna, žal je nič ne urejajo, imajo pa zelo dobro pripravljeno hrano in hrano po naročilu. Pa se kaj bi se našlo - aja, moja nečakinja redno kosi v gostilni pri Borišku v središču Litije. Z mopžem sta s hrano zelo zadovoljna - jaz pa še nisem tam jedla, ker žal veliko kuham doma. Veronika

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

8. sep 2006 21:43

Punce hvala za odgovore. To se pravi, da moram kar lepo začeti raziskovati Litijo z okolico. Levinjav

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. sep 2006 22:12

dasi je napisal/a:
potem v Sopoti (to je malo naprej od Dol pri Litiji (ali blizu Polšnika) tam je ena zelo dobra gostilna ne vem kako se ji rece, je pravzaprav "bogu za hrbtom" in celo Tito je tam jedel (res dobra hrana). Aja pa še v Polšniku je ena dobra pod cerkvijo! dasi
Tista gostilna v Sopoti se imenuje "Celestin", imajo zelo dobre postrvi, ; tista v Polšniku pod cerkvijo pa je "Pr" Matevž" oz. novejše "Juvan - Majcen".Se splača tam poskusit telečjo kračo, pa jetrnice. LP cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti