Gostinjska ponudba v litiji in okolici

tema je zaklenjena

stani  

član od: 10.11.2005

sporočila: 235

11. feb 2007 20:14

stani je napisal/a:

lepo pozdravljene najprej naj poven, da Kovačevi v Podšentjurju ne obratujejo več , tako sem bila obveščena. Glede srečanja v Litiji to je pa že skrajni čas, da se srečamo Litjanke. lep pozdrav.

 

 

 

KMALU NASVIDENJE

stani
  Da nebo zamere tudi ostale ste vabljene stani

rok24  

član od: 8.3.2007

sporočila: 1

8. mar 2007 22:07

da nebi kdo res šel v Pusto maln. Tam je že živa industrija tako kot v Hotiču. vse imaš prežgano in staro olje od cvrtja. Res, da je poceni ampak kvaliteta pa nikakva rok24

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. mar 2007 5:49

Oooo s tem se pa nikakor ne strinjam. Smo že večkrat bili tam in je bilo vedno super. Dobra hrana, prijazni in hitri natakarji. Pa še lepo igrišče imajo za otroke zunaj. jade

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

14. mar 2007 9:33

Rok,

to kar si napisal je daleč , daleč od resnice. Sem njihov redni gost  in nikoli nimam  želočnih težav, če  jem njihovo ocvtro hrano.  Verjemi mi, da bi imela hude težave z želodcem in prebavo, če bi bile tvoje navdbe resnične.

Ali si natakaju povedal vse to kar si napisal, verjetno nisi.

Naslednjič se drži načela lepa beseda lepo mesto najde.

Pa lep dan

Iča

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

14. mar 2007 19:05

Rok tudi jaz se strinjam z Jade in Ičo.Tudi mi smo pogosti gostje omenjene gostilne,pa vse zabave in praznovanja imamo pri njih,pa smo vedno zadovoljni .Glede nato,da sem kronični želodčni bolnik in po operaciji žolča,bi imela po takšni hrani kot jo opisuješ ti zelo hude težave. Mogoče si imel pač smolo. Lep pozdrav jelcy

Coperfild  

član od: 22.5.2007

sporočila: 3

22. maj 2007 23:50

Samo da vem povem da je gostilna pustov mlin najbolj zanič gostilna v litijski občini. Mislim da tisti kateri jo hvalite bi bilo bolje da se izpišete iz spletene strani kulinarika, ker sploh neveste kaj je dobra hrana. Tisto kar tam delajo še za prašiče ni, to vam govorim iz lastnih izkušenj. Primer: Pokličeš in rezerviraš v nedeljo ob času kosila za 10 oseb. Ko prideš tja te čaka miza pripravljen vendar te postavijo v en kot da bi bil smet. Ampak to se še da potrpeti. Ampak ko pa ugotoviš da je ena izmed miz, kjer sedi tvoja druzba manjša za 15 cm. Ko poveš natakarici da te to moti in vprašaš če se lahko presedete za mizo kjer je ravnokar druzba odšla. Ona nejevolno odgovori ja lah in nič kaj hitro neprines nadprtov za na mizo in pribor. Potem pa pride čas ko pride natakar in ne natakarica pobrati naročilo pol stvari oz. menijev nimajo. Čeprav smo jih vprašali po telefonu ali je potrebno v naprej naročiti kaj bi se jedelo. Moj dunajski je bil takšen da bi ga malo kateri pes pojedel. juha je bila hladna, Ocvrti kalamari so bili sprejeti skupaj in pocasti. Ribe so bile zapečene, črne. Mislim da edina užitna stvar je bila sadna kupa na koncu. Mene tam nebodo videli nikoli več, pa mislim da bodo na ta račun zgubili se kakšnega gosta, kajti vsakomur bom odsvetoval to gostilno,če se ji sploh lahko reče gostilna. Gostilne kot so Gostilna Kovač in Gostilna Brdajs so lahko vzor enim k se trudijo biti gostilna. Dragi kulinariki....ne gledat okusa hrana skozi denar....ni nujno da je najboljše ker je najceneje, Tako tudi gostilna pustov miln ni najboljša, oziroma daleč od tega.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. maj 2007 5:08

Coperfild, zgleda, da si se vpisal(a) na kulinariko samo za to, da bi popljuval(a) to gostilno. Res prijazno, ni kaj. Po eni izkušnji napljuvati toliko, to je pa že malo preveč.

Če hvališ oni dve - zakaj pa niste ši tja???????????????

Imaš morda kaj skupnega z rokom24, ki se je marca očitno vpisal samo za to, da je popljuval taisto gostilno?????

In - pusti nam, da se sami odločamo, kje bomo svoj denar zapravljali!

Upam seveda (najbrž zaman), da enako goreče pohvališ in hvališ, kadar je kaj (po)hvaliti. Tule in povsod, vsakemu. To je najmanj, kar lahko pričakujemo od takega gorečneža.

 

 

rimljanka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

23. maj 2007 7:08

Se podpišem pod Rimljankin komentar! Iz izkušenj pa vem, da nekateri osebki hodijo po Zemlji le zato, da na vsakem koraku ugotavljajo kaj je zanič in kaj narobe. Dajte, ozrite se končno vase! Veronika

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. maj 2007 17:46

Svašta, zgleda da obstajajo 2 gostilne z istim imenom. Samo ne vem kje je tale kjer sta bila zgornja dva gospoda. jade

dasi  

član od: 15.6.2006

sporočila: 42

23. maj 2007 19:43

Mogoče so pa že na daleč videli, da sta zgornje dva gospoda čudna tipa in so se ju na zanivim način znebili za vedno - upam! Res pa je da nekateri moški se grejo neke gurmane in na koncu tako zakomplicirajo da še sami ne vedo kaj bi radi! Jaz osebno sem vedno odšla prenažrta od dobre hrane! lep pozdrav dasi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti