Otroški dodatek

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

8. sep 2006 8:07

Tudi jaz sem letos dobila dohodnino taprva-to pa zato ker sem morala plačat,vsa prejšna leta pa komaj do novega leta.Ena moja sodelavka jo je za predlani dobila šele letos.No pa še o dokladih,meni preteče sedaj v septembru pa nisem dobila nobenega obvestila andreja č. Sporočilo je spremenil(a) andreja č. dne 08. sep 2006 08:08:35

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

8. sep 2006 8:18

Potemtakem je to odvisno od Centra do Centra. V Postojni dobimo obvestilo. Glede dohodnine pa vas ne bi rada prestrašila, ampak se govori, da tisti ki še niso dobili odločb do 01.09.2006, nekaj ni vredu in gredo na zagovor ali kontrolo. Midva sva dobila oziroma plačala. Ampak ker sem imela pred letom z davčno oseben spor, mi pošljejo obe, se pravi vračilo in doplačilo, skoraj hkrati. Upam, da ne bodo tako kmalu pozabili, kaj so ga usračkali. Malčica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

8. sep 2006 8:28

Če dohodninske odločbe še niste dobili, pač vpišete podatke, kot ste jih v dohodninsko napoved. Itak ima Center za socialno delo kontrolne podatke, če se vaš vpis ne bo ujemal s podatki v dohodninski napovedi, vas bodo klicali na razgovor. Čeravno nisem zaposlena na davkariji, bi rada povedala, da tiste referentke in ostali "pikzigmerji", s katerimi imamo opravka "neVIP" osebki, niso nič krivi za nepravočasno izdajo odločb. "Tatemate" DU RS so v prestolnici, od tam na "seljačke" urade izven prestolnice pošiljajo programe in navodila za pisanje odločb in vseh drugih zadev.....ostali pa so kimavčki - vsak svojemu nadrejenemu, kot je pač narejena hierarhija v državni upravi. Niso nič na boljšem tile referentki, kot so prodajalke v večjih nakupovalnih centrih, bodite prepričani, da je res tako. Ognjič

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

8. sep 2006 9:59

malčica, jaz sem odločbo dobila ta torek, vrnili smo mi toliko, kot sem predvidevala. Torej na srečo ne drži. lp, Robida

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

8. sep 2006 13:03

Tudi jaz še nisem dobila obvestila za obnovit otroški dodatek. Poteče mi sedaj v septembru. Če pa ne obnovim, mi pa takoj ukinejo doklet spet ne obnovim.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. sep 2006 13:07

Jaz sem pa dobila obvestilo, da mi poteče. jade

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

8. sep 2006 15:44

Mene pa zanima zakaj se dobi več otr.dodatka ,če otrok ni v vrtcu? Mislim ,da bi moralo biti ravno obratno in bi morali dobiti starši ,ki imajo otroke v vrtcih večji dodatek ,glede na to kakšne položnice imajo nekateri. Balu balu

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. sep 2006 16:26

No ja, mislim, da zasebno varstvo pride še dražje. jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. sep 2006 16:27

http://www.dsis-drustvo.si/otroski.htm Tukaj imaš napisano, tam nekje proti koncu. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 08. sep 2006 16:27:59

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

8. sep 2006 16:37

Draga balu Če otroka nimaš v vrtcu,dobiš dodatek zato,ker je otrok pač doma.Stroški za vrtec so ogromni,le malo staršev pa plača polno ceno in razliko mora pokriti občina.Sama sem vse štiri otroke imela doma(razen p tretjem letu starosti-potujoči vrtec-sem ga seveda plačala),in jih sama varovala.Zraven vsega pa še delo na veliki kmetiji,kjer je ponavadi porodniški dopust le kakšen mesec.Dodatek za otroka,ki ni vključen v vrtec pa je bil pri nas 3500 sit mesečno.Sedaj tega ni več,ker so vsi v šoli. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti