Ameriški rdeči gož

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

tema odprta - 5. sep 2006 17:03 | ogledi: 2.263 | odgovori: 3

Ali je med vami kak lastnik te ljubke živalice? Nameravam si jo priskrbeti, pa bi rada nekaj navodil "iz prve roke".

LP

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. sep 2006 17:21

elaphus, po moje boš veliko izvedela v ljubljanskem živalskem vrtu. Irena, tamkajšnja biologinja (najbrž ni edina bio tam) je prava izvedenka zanje. Morda se kar pozanimaš, če lahko prideš na obisk in klepet. Pa kakšnega otroka pripelji s sabo, boste imeli poučen izlet. njen e-naslov: irena.furlan@zoo-ljubljana.si In še spletna stran vrta: http://www.zoo-ljubljana.si/ Saj veš, sem bolj med rožicami doma. rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. sep 2006 17:29

Rimljanka, hvala, z Ireno (verjetno misliš Furlan) sem tako in tako mislila stopiti v stik, ker sem že nekaj opletala po njihovi spletni strani, pa nisem našla njenega e naslova! Hvala! LP p. s. otrok pa vsako leto privlečem s seboj v Zoo za dva razreda, ker imamo tam naravoslovni dan v okviru CŠOD. Ravno tam so mi ti goži "padli v oči in srce" (moji hčeri pa še bolj). cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. sep 2006 17:45

No, pa je problem rešen. Poročaj o uspehu, pa Ireno pozdravi. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti