Eurospin

neznan uporabnik

25. sep 2006 23:10

Jaz se bila danes tam, pa sem videla ene parfme. Eden mi je kar lepo dišal, tak bolj sladkast vonj, pa ne preveč. Pa me zanima, ali je že katera kupila tam parfum oz. toaletno vodo?. Sicer pa je nadvse odličen razmaščevalec Dexal, tega sem pa prej v Italijo hodila kupovat. Zoja zoja1

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

26. sep 2006 7:00

Jaz v Evrospinu kupujem sire, jogurte, testenine, suhe žitarice (so enkrat cenejše kot v sparu), pelate v konzervi, zamrznjeno zelenjavo, papirne brisače, skuše v konzervi, pa še kaj. Vse našteto je občutno cenejše kot drugje, kvaliteta pa je enaka ali pa še boljša. stara

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

4. okt 2006 17:56

Pistacije, mascarpone, rogljiče, tiramisu (1/2 kg za 300 SIT), makarone, slivov kompot in igrače za otroke, ker se jih da dobiti po ceni a dokaj kvalitetne. Zvončica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. okt 2006 7:22

Pa dišeče svečke so zakon. Tako lepo dišijo, da ne morem mimo in vedno kako kupim. Pa še cenejše so, kot v drugih trgovinah. Pršut pa sem včeraj prvič kupila in je strašno dober. Za polovico od celega pršuta sem dala okroglo 4000. Tehtal pa je nekje čez 2kg. Probala sem tudi vino v tistih velikih 5 l plastičnih kflašah, pa je kar dobro, posebej za špricer, haha. Kyara

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

10. okt 2006 9:47

Meni osebno pa pršut, kupila sem ga samo enkrat, ni bil preveč všeč. Nekako premehak. Res pa je, da sem ga kupila že pred leti v Italiji. Pa tudi okus... Ne vem, no. lp Alenka

amikadeja  

član od: 14.10.2006

sporočila: 17

6. nov 2006 22:29

Tudi tule malo obujam temo...je mogoče kdo probal/a pralne praške iz Eurospina? Ali pa mehčalce? Kako se kaj obnesejo? S katerimi bi jih lahko primerjali? Hvala! Lp amikadeja

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

7. nov 2006 17:33

Pralni prašek iz Eurospina imam sedaj prvič doma. Porabila sem ga približno pol vrečke, pa sem zaenkrat čisto zadovoljna. Tudi "šmiraraste" mikice in delovni pajaci so se oprali zadovoljivo, kar imam jaz za merilo. Prej sem redno uporabljala Persil, zdej sem pa rekla, da bom pač tudi pri pralnem prašku probala malo prišparat in zaenkrat sploh nimam pripomb. Ne upam si pa kupiti tablet za pomivalni stroj. Uporabljam samo Finish ali Calgonit. Sem enkrat kupila prašek za pomivalni stroj od najboljšega soseda, ki pa je pristal v smeteh, ker je pa res bil popolnoma zanič. V Eurospinu imajo pa tablete tudi po ugodni ceni, pa me zanima če ima katera izkušnje z njimi? Aja, mehčalec za perilo se pa najde tudi kakšen boljši, čeprav malo dražji drugje. Nena

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

7. nov 2006 17:58

Po mojem tablete za pomivalca ne morejo biti slabe, saj so v kemiji italijani v vrhu v Evropi. Sama jih kupujem v Hoferju in se kosajo z vsako tableto 5 v 1, vzamem pa tiste najbolj simpl, katerih je 100 v škatli. Drugače pa v Eurospinu kupujem občasno in to določene artikle. Imajo krasno jedilno čokolado, testenine - barilla se vsaj zame skrije pred njimi, čeprav zadnje čase kupujem v glavnem graham in polnozrnate testenine. Paprnate brisače so super, prav tako wc papir. Imajo dober ajvar, čistila, salam se izogibam. Dobre so mešanice stročninc in ješprena, mlet paradižnik v steklenicah in še bi se kaj našlo. Aja, pozimi so imeli siikonske pekače po caa 1000 SIT in sploh niso slabi. LP

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

7. nov 2006 18:07

Jaz imam trenutno tablete za pomivalca Calgon, tiste neke fancy 5 v 1 po zasoljeni ceni, prej pa sem imela prah + sredstvo za sijaj od Eurospina. Če verjamete ali ne, prej je bila posoda čisto enako, če ne še lepše oprana. :) Tudi sol za pomivalni stroj uporabljam od Eurospina. Tudi sredstvo za ročno pomivanje posode se mi je veliko boljše obneslo kot npr. opevani Pril. Pril Balsam mi je tako izsušil roke, da si še po nekaj tednih niso opomogle. Eurospinovega porabim zelo malo, je pa res zelo poceni - pod 200 sit za liter in pol. Tudi druga čistila, ki sem jih poskusila, se mi zdijo ok (npr. čistilo za kopanice, za tla ...). cherry

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

7. nov 2006 20:26

Jaz sem preizkusila odstranjevalec madežev in je super. Zelo sem zadovoljna tudi z razmaščevalcem in čistilom za kopalnico. Ker sem pred časom že naštevala, kaj tam kupujem, naj dodam še nekaj novih stvari - odličen je zdrob za instant polento, instant žitna kava, v trenutku pa so pri nas izginili nekakšni krekerji s črnimi olivami (ne vem točno, kako je napisano na vrečki). Njihove kokosove čokoladice (kot Bounty) pa so nasploh moj skriti greh :))))

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti