Eurospin

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

31. avg 2006 12:52

Odlični so mlečni izdelki - siri, maskarpone, parmezan, jogurti, ricotta,grška feta,... Super je tudi passata (zmiksan paradižnik v steklenici), paradižnikovi koščki in pelati. Dobre so testenine, mleko, čistila, zamrznjena zelenjava, sladoledi, sladkarije, čokolade. V Eurospin pa grem predvsem takrat, ko mi zmanjka tekočega mila za roke - njihovo milo v litrski plastenki (liter stane okrog 250 sit) je daleč najboljše, je edino, ki mi nikoli ne izsuši rok!

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

31. avg 2006 13:01

Ali kupujete samo čistila ali tudi pralne praške?

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

31. avg 2006 13:10

V Eurospin smo zahajali v Italijo pred približno 4 leti,nato se je odprl v Kranju in smo hodili tja.Njihovi jogurti so res okusni,samo čudežno obstojni-smo jih pustili kar na polici v garaži in nanje malo pozabili in glej po enem mesecu niso bili nič napihnjeni-ne vem od kje tak rok trajanja.Sedaj že dve leti kupujemo vso hrano in čistila v vaški trgovini-cene enake kot v Eorospinu-največ je domačih blagovnih znamk.Ker veliko hrane pridelamo doma je gotovo tudi moja potreba po nakupu manjša ,kot od katere druge članice na forumu.Dragi drejček enkrat se odpravi Eurospin u Kranj in se sam prepričaj-mislim da nič ne zamujaš ker še nisi bil tam. kuharca37

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

31. avg 2006 13:16

Pri nas so ga pa zaprli. Sicer sem pa tam kupovala papirnate brisače, ki so res super (tudi, če jih daš prat se ne razcufajo kot kakšen papirnat robček), pa riž, pasiran paradižnik. alexis

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

31. avg 2006 13:32

Mi zaidemo v spina približno na dva meseca enkrat. Naredimo si zalogo- sladkor, testenine, riž- modra embalaža, 100% sok- ananas, sirček v lističih, kakšen jogurt, od sladkarij pa tiste njami čokoladne palčke, roladice in neke čokoladne piškotke, kot liabniz (kako se to napiše?), še kakšen skret papir in brikete za mačke in riž za psa. katti

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

31. avg 2006 13:48

Jaz obožujem torteline z ricotto in špinačo. In pa rdečo peso. Sonja Sporočilo je spremenil(a) diling dne 31. avg 2006 13:49:08

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

31. avg 2006 14:56

Prisegam na njihova čistila znamke Dexal. Odkrila sem tudi zelo poceni krpice za prah (6 kom. cca 350 sit), ki so zelo uporabne tudi mokre. Zelo uporabna in poceni je tudi njihova papirna galanterija (serveti, brisače, robčki, ...) Dexal praška pa ne kupujem (le tekoči prašek za pisano perilo), ker mi Hofrov Tandil zelo ustreza. Sicep pa Eurospin obiščem vsaj 1 x mesečno - pred leti v Italiji, sedaj v LJ - v Črnučah ali na Rudniku. Se beremo! Veronika

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

31. avg 2006 14:58

Mleko, parmezan, papirne brisače, testenine, riž in njoki se najdejo v moji košari 1x mesečno. Včasih kupim še kakšno zamrznjeno zelenjavo. Je kar solidna. Imajo pa tudi zamrznjene začimbe in pa mešanico sesekljane čebule, zelene in korenčka. Tudi ok. Sicer sem si pa to mešanico letos naredila kar sama, ker so mi dali dobro idejo. lp Julija

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

31. avg 2006 15:12

Midva pa kupujeva: - "alpsko" mleko - 99 sit (je ful dobrega okusa) - ribje konzerve (tunina v oljčnem olju in v naravnem soku) - tiramisu - odličen!!! Janina

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

31. avg 2006 15:32

katti, naj te samo opozorim, da 100% sok iz Spina, ni tak sok, kot od Fruktala npr., ker je nectar. Nectar je pa sok, slabše kakovosti. Jaz kupujem v Spinu papirnate robčke in brisače, dišave za kopalnico...v galvnem bolj stvari, ki niso za jest. :) No, kak sladoled in tiramisu smo tudi že probali in bili zadovoljni...pa vseeno...prisegam na Spar in dobrega soseda. jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti