Navada, razvada ali rahla zasvojenost

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

31. avg 2006 13:15

Čao, jaaaaaa, jutranja kavica, ogromna grenka turška, s kapljico mleka ali brez..... pa vsa hrana, minimalno enkrat tedensko testenine. Ja, pa Internet, mail,..... seveda kulinarika.net, pa tudi rastline.com zadnje čase. In moje rožce, jih moram prav vsak dan pobožat. Pa eno leto je tega, kar je moja obsedenost tudi moj ljubi nečak. Lep pozdravček, S.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

31. avg 2006 13:29

Muffsy poznam to. Ko sem bila stara toliko kot ti, sem tudi jaz hujšala oz. se držala nazaj, da se nisem prenažirala. Samo da sem bila ekstra bajsek in sem morala delati na tem. Zdaj pa vsi pravijo, da sem presuha, anoreksična in ne vam kakšna še. Pazi, da ne shujšaš preveč. Lepo pa je, da se znaš kontrolirati. Lep dan in veliko se smejte

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

31. avg 2006 16:26

Tudi jaz sem najbolj zasvojena s tole spletno stranjo , no pa še kavica ter čokoladna poslastica . Uživajte in delajte tisto, kar imate radi. Lep in prijeten dan vam želim. iča Sporočilo je spremenil(a) IČA dne 31. avg 2006 16:28:50

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

31. avg 2006 17:42

hmm.. prav nič mi ne pade na pamet. u bistvu ni (od hrane) niti ene stvari, brez katere ne bi mogla zdržat en dan. Je pa res, da rabim kšn cigaret... No, če vzamemo za termin več dni, potem bi tudi jaz težko shajala brez čokolade in še v daljšem odbdobju brez solate. To je pa tud vse. Scorpy

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

31. avg 2006 18:27

Eni ste zasvojeni s kavo,drugi s čokolado jaz pa s senviči. Lp balu balu

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

31. avg 2006 20:12

BALU kakšne pa imaš najrajši... moram priznati da meni so sendviči pogledali cez usesa, ko sem hodila v srednje šolo saj sem samo njih videla 4 leta......zanimiva prehrana v šoli...ni kaj....danes pa na leto pojem 5 mogoče pa še to včasih nimam občutka, da sem pojedla šunko ali kakšno klobaso....zato pa pojem ogromno količino sira in zmečem ogromno denarja za sire..... l.p vegeterianka

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

31. avg 2006 20:37

moja navada je doza črnega čaja ob zajtrku, pa če mam le možnost in čas ob zajtrku tudi Delo oz. Mladina... čajev imam celo kolekcijo, ko bom enkrat dovolj ubrisan, bom prek neta naročil eno vrsto, katere 10 dgk stane okol 170€... me prav zanima okus... pa včasih kakšna temna čokolada, za katere sem po vseh belgijskih, nemških, francoskih in ne vem kakšnih še ugotovil, da je ni čez Temno Gorenjko... mjam razvadice? kvalitetna roba na vseh področjih, ker nisem tako bogat da bi poceni kupoval, vključno z vso hrano... aja, zadnjič sem v maxiju v lj zvohal temno čokolado s solnim cvetom, ki jo pakirajo za Sečoveljske Soline... zanimiv okus, samo problem je ker pakirajo samo eno majhno pakungo... LP Drejček

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

31. avg 2006 21:22

moja razvada, pa je da mi enkrat popoldan- ponavadi med 2-3.uro zapaše nekaj sladkega. Če ni drugega, se v naši omari najdejo piknik keksi in v hladilniku marmelada.

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

31. avg 2006 22:52

Zanimivo je koliko ljudi je "zasvojenih" s kavo. Jaz jo pa sploh ne maram Sem imela obdobje, ko sem popila veliko pravega čaja, sedaj mi pa niti ta ne paše. Drugače pa ne morem preživeti dneva brez jogutra in kakšnega kakava. Pa jasno, čokolaca je nuja (čeprav opažam, da mi zmerom manj paše ). Če pa ne govorimo o hrani me pa velikokrat zasvoji kakšna dobra knjiga. In to tako zelo, da je ne morem dat iz rok, pa berem in berem in berem... in kar naenkrat je ura 3 zjutri pozdravček, Urša

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

31. avg 2006 23:00

Hm, jaz sem tudi zasvojena s sladkimi stvarmi, ne nujno čokolado...lahko so bonbončki, ali med, ali jogurt s sladkorjem...samo, da je nekaj sladkega. Najbolj mi paše po kosilu, pa če sem še tako sita. Kave tudi jaz ne maram, tako da mi niti najmanj ne paše v predal zasvojenosti. Potem je pa tu še kulslo, pa maili...pa ostale spletne strani, ki jih redno obiskujem... Pa obsedena z govorjenjem o zdravi prehrani in hujšanju...držim se pa tega bolj tako tako...:( Toliko..Lp, Karmen jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti