Solatne polivke

neznan uporabnik

tema odprta - 6. dec 2001 23:52 | ogledi: 5.893 | odgovori: 16

Zelo rada jem solate, zato iščem nove recepte za solatne polivke. Zanimajo me predvsem razne enostavne variante, ki so hitro in enostavno narejene. Npr. olje, kis, sol, potem pa še kakšen dodatek, ki zaokroži okus. Pred kratkim mi je kolegica pripravila motovilec z osnovno polivko (olje, kis, sol), ki ji je dodala žajbel. Božansko!

Hvala za ideje in lep pozdrav!

Helena

Helena Golenhofen

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

7. dec 2001 6:33

Jaz dam med zeleno solato na drobno sesekljano baziliko - svežo, seveda zraven osnovnih sestavin

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

7. dec 2001 7:10

HELENA,lepo vas pozdravljam. Pozimi pogosto pripravljamo fižolovo solato,poizkusite enkrat z sojinim oljem ,res je dražje ali okus je res super. 3 žlice sojinega olja ,1 žlico jabolčnega kisa ,sol ,nasekljan petršilj ,nasekljan list zelene,nasekljana bazilika ali posušena in seveda poper.Vse sestavine pomešate in jih polijete po kuhanem fižolu ,lahko dodate tudi malo vode.To polivko lahko uporabite tudi pri stročjem fižolu. Ddostikrat si naredim tudi polivko iz: 1 dcl vode ,1 dcl olja -kakršnega koli ,1 dcl jabolčnega kisa ,1 žlička soli ,1-2 kuhani jajci ,1 sesekljana čebula ,poper ,1 ž lička gorčice. Vse sestavine razen jajc zmešamo in na koncu dodamo na kockice narezani jajci. Krompirjeva solata je super s to polivko ,uporabljam pa jo tudi za vse zelene solate. Pač stvar okusa.Poizkusiti pa ni greh.Če vas mogoče še zanima zeliščna polivka z majonezo se oglasite. Vse dobro! MARTIKA Marta Vidovič

martina  

član od: 23.10.2001

sporočila: 14

7. dec 2001 8:26

Živ, Jaz bi tudi kak enostaven receptič za te polivke. Mogoče jogurtove, majonezne... Hvala, Martina

Morska deklica  

član od: 14.9.2001

sporočila: 114

7. dec 2001 9:16

Tale sicer ni tako enostavna (malo dlje traja, ker je treba skuhati jajce), je pa okus zato božanski: olje, kis, žlička kaper, 2 mali kumarici, manjša čebula, žlička gorčice, trdo kuhano jajce. Vse sestavine zmiksaj in prelij čez solato. LP. Sporočilo je spremenil(a) Morska deklica dne 07. dec 2001 09:29:00

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

7. dec 2001 10:08

MARTINA,pozdravljena ŽELIŠČNA POLIVKA Z MAJONEZO 1 1/2 dl majoneze 1 1/2 dl jogurta 2 trdo kuhana rumenjaka 1 žlička gorčice 1 žlička sesekljanega drobnjaka 1 žlička sesekljanega petršilja 1 žlička sesekljanega kopra sol Majonezo in jogurt z mešalcem gladko zmešamo,rumenjaka zmečkamo z gorčico in primešamo majonezni mešanici.Dodamo zelišča in sol.Ta polivka paše na paradižnik ,korenček, zelje paše tudi na ocvrto zelenjavo ,pa na ovrte lignje ,pa na makaronovo solato -takrat vzamen večje količine in dodam zraven še kislo smetano in na kockice narezano kumarico. POZDRAV! MARTIKA Marta Vidovič

neznan uporabnik

7. dec 2001 11:05

Gospa Helena. V našem gospodinjstvu imamo najraje zelo hitro narejeno solatno polivko: - sol po okusu - kis po okusu - olje po okusu (priporočam olivno) - kisla smetana Zelo priporočam predvsem za kumarične (če jo imate rajši s čebulo, pa polivki dodajte še sladko papriko), koruzne solate, solate iz paprike... Jaz večinoma zmešam vso našteto zelenjavo in dodam še malo na kockice narezanega sira. Lepe pozdrave, Mojca

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

7. dec 2001 11:57

En hiter receptič: kis, bučno olje, malo gorčice, česna (lahko tudi brez), sol in poper po okusu. Zelena solatka, kakšni kalčki ali pa fižolček, koruzica...iz konzervice oz. kar se pač najde v hladilniku. . Irena

neznan uporabnik

10. dec 2001 14:17

Zelo dober je tudi tale (napol prekopiran iz Kul.slo - menda se imenuje hladna hrenova omaka): V skledo daš po okusu npr. 1/2 jogurta, 1/2 kisle smetane, dve do 3 žlice majoneze, hren po okusu (lahko nastržeš, še boljši je kar konzerviran ki ga kupiš). Dodaš sol, poper, naribaš na najtanjši strani "ribala" eno ali dve kisli kumarici. Dodaš par kapljic limonovega soka. Po želji dodaš malo nasesekljanega peteršilja ali drobnjaka. Karkoli. Če želiš lahko tudi koščke sira ali šunke (res majhne koščke). Sama sem dodala tudi en majhen Dukat, enkrat pa dva topljena sirčka. Vse skupaj stepeš z vilico in daš v hladilnik. Pri nas to omako jemo zraven pohanja (dunajski, osliči, koketi, kaneloni...O, zelo dobro pa izpade tudi kot polivka po raznih solatah. Poskusite, ne bo vam žal. Še to, jaz ponavadi nimam kisle smetane ali jogurta, pa vzamem kar domače kislo mleko in je prav isto. Domači so navdušeni. Poraba časa za pripravo: 3 min. larisa

neznan uporabnik

10. dec 2001 16:43

Še nekaj idej za solate! Rdeča pesa s pomarančnim prelivom 5 kuhanih, naribanih rdečih pes, 3 žlice pomarančnega soka, 3 narezane šalotke, sol, olje Sestavine za preliv zmešamo in prelijemo čez rdečo peso. Zeleni preliv za solate 1 tanko narezana solata, ½ skodelice zmletih mandeljnov, 1 zelena čebula, 2 žlici limoninega soka, 1 žlička soli, 2 žlici olja Vse sestavine zmešamo v električnem mešalniku v gladko maso. Ohladimo in prelijemo čez poljubno solato. Orehov preliv z baziliko 2 žlici sesekljane čebule, 1 skodelica vode, ½ skodelice zmletih mandeljnov ½ žličke soli, 1/8 žličke timijana 1 žlička bazilike, 2 žlici limoninega soka, 6 oliv, 1 strok česna Vse sestavine zmešamo v električnem mešalniku, prelijemo čez solato. Lep pozdrav. Beti Beti

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

11. dec 2001 10:52

Hojla! Mene pa zanima recept za vinaigrette solatno polivko. A ga mogoče kdo ima Hvala za pomoč. LP, maja Maja Cerkovnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti