Terme snovik - pozor: zašlo s teme

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

6. sep 2006 19:38

poslušte, dame in damice kle gor, zdej pa nehajte s temi prepiri.... za cenzuro mamo jerneja in ni treba ostalim žret živcev zaradi svojih poklicnih deformacij. tko da, Vendelina jr. in ostale, UMIRTE SE!!! takih težakov vsaj jest ne nameravam prenašat. zgleda je tole isto sranje kot prepir o uporabi slovnice in pomanjkanju lektorja. pa dejte no mir, če človk neki vpraša al odgovorte na vprašanje al pa bodte tih, če se hočte pa kregat pa odprite nov topik, se bom tam sam z veseljem spljuval. še enkat, folk, skulirajte se, pa ne delajte iz muhe slona. če pa koga kaj nepremostljivo moti, pa lahko gre stran s Kulslo, kakor meni znano smo tu vsi prostovoljno in noben pod prisilo LP Drejček

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8690

6. sep 2006 19:48

Drejcek, imaš mojo podporo. Sploh mi se gnusi brat teh traparij od tako ful "pametnih" pametnjakovičk. Pozdravček!

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

6. sep 2006 20:42

Drejcek, tudi jaz sem s tabo. Opažam, da nekatere prav iščejo teme, kjer lahko uporabijo svojo "pamet" in namesto, da bi napisale kaj pametnega nonstop samo kritizirajo in pametujejo. Sem bila vesela, ko sem odkrila KulSlo in sem prav z veseljem kaj vprašala, ker sem vedela, da mi boste večina pomagali. In že ko dobim kakšen resnično pameten in uporaben nasvet oz. odgovor, se oglasi nekdo, ki začne razgljabljati v nedogled o nečem kar nisem sploh vprašala. Upam, da se bo to končalo, ker drugače..... lp alexis

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

6. sep 2006 20:59

Drejček, bravo! Preberi "Tulečega mlinarja", ti ga boš vsaj dojel, kar za nekatere, čeprav so polni znanja dvomim! rdkapica - se bojim, da si iz Snovika odšla lačna.... Drugič si hrano nesi seboj v kanglici, pa nikar ne povej, kje si dobila recept. Saj veš - za vsak slučaj. Kako se že reče? A, ja: "Mir z vami"! kobra 1

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. sep 2006 21:29

Jaz sem čist umirjena, senisem nč kregala. Povedala sem kje sem dobro jedla in to, da se ne kregat. In bi mi blo ljubše, če se ne bi zapenjali za vsako besedo. katti

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

6. sep 2006 22:22

drejček Ognjič

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. sep 2006 3:22

Življenje je lepo ravno zato, ker si takega naredimo s tem, da se ne sekiramo in repenčimo "za vsak drek". ivonja

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. sep 2006 4:24

Evo, je fant prijel stvari v roke in edino prav povedal. Zato drejček, klanjam se ti- ala ti vera! Lep dan in veliko se smejte

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

7. sep 2006 7:26

Bravo, Drejček. No polna luna bo očitno nehala "sekat".. Tina

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

7. sep 2006 7:43

Oprostite mi, prosim, vsi po vrsti, da spet dregnem. Vendelini jr. dam kar prav. Vprašanje brezplačnega reklamiranja je res zoprno in težko. Kolikor poznam ta forum, bi nam vsem bilo najljubše, da bi dobivali informacije o najboljših gostilnah, telefonskih številkah različnih zastopnikov, najboljših loncih itd. Vprašanje je samo, kako ločiti informacijo od reklame! Informacija naj bi bila nepristranska, včasih izraženo mnenje tudi negativno, reklama pa je že po svojem namenu vedno pristranska. Kako vedeti, da neke gostilne ni pohvalil in priporočil kar lastnik sam ali da je telefonsko številko zastopnika za nek lonec napisal kar zastopnik sam? In, oprostite, če bi bil sam lastnik gostilne, še tako zanikrne, bi zagotovo izkoristil priložnosti za brezplačno oglaševanje, saj velikokrat kdo sprašuje, kje praznovati takšno ali takšno obletnico ali kaj drugega. In če lahko oglašujem brez plačila, zakaj bi plačal nek majhen oglasek na vstopni strani kulinarike? Kolikor nam je zoprno, tudi meni osebno, je res, da je od vsake storitve, tudi brezplačne, treba odvesti DDV. Sicer se bi zgodilo, da bomo spet prešli v storitveni promet. Sosed, na primer, ki je avtomehanik, bi mi popravil avto, jaz pa bi njemu pobelil stanovanje. Dejstvo je, da je na kulinaričnem forumu ogromno brezplačnih reklam. Govora je o imenih gostiln, blagovnih znamkah, celo telefonih in naslovih. Kako lahko davkarija ve, da uredništvo za te "brezplačne" reklame ne dobiva "brezplačnih" ugodnosti? Saj vem, zoprn namig, a tako ne razmišljam jaz sam osebno, tako razmišlja davkarija! S tem prispevkom nisem hotel nikogar napasti, se z nikomer skregati ali koga užaliti. Hotel sem samo navesti dejstva, ki jih dobro poznam, ker se dotikajo tudi mojega poklicnega udejstvovanja. Mnoga leta sem že urednik neke strokovne revije in ob vsakem izidu imamo uredniške sestanke, ali nek članek uvrstiti med reklamne ali strokovne. Mnoga podjetja hočejo med strokovne članke podtakniti kakšno informacijo o svoji ponudbi. To informacijo pa je treba plačati in odvesti DDV. Prav zdaj odpiramo novo spletno stran (ki s kulinariko nima nič skupnega!) in se najbolj ubadamo ravno s tem, kako omogočiti čimbolj tekoč forum in čimbolj omejiti brezplačne reklame. Zato tudi iz prve roke vem, da Jerneju ni lahko in mu izrekam vso podporo, kakorkoli se bo že odločil v bodoče. Verjetno pa bo nekaj moral storiti glede brezplačnega oglaševanja. Lep dan vam želim! Boris booris

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti