Lenti-madžarska

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

tema odprta - 28. avg 2006 11:39 | ogledi: 3.997 | odgovori: 7

Ali se še splača po nakupih v Lenti? V glavnem bi šla po otroška oblačila.

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

28. avg 2006 11:54

Mislim, da se ti bolj splača iti v Bad Radkersburg v Kik. Takoj čez mejo, poleg Hoferja. Imajo lepa (modna), poceni in kvalitetna oblačila za otroke. Npr. žametne hlače s flis puloverjem (komplet) za 10.90eur, kavbojke za manjše otroke (dojenčke) okrog 6 eurov, za večje (št.92 in več) za 3.19 eura= 700 sit, mikice od 2,19 eura... Vedno imajo kaj v akciji. Pa če se pripelješ iz MB smeri, prišparaš 40 km vožnje v eno smer. No, ja-zdaj pa zvenim kot reklama za Kik. Ampak jaz sem res zadovoljna z oblačili od tam. monro

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

28. avg 2006 12:02

Tudi jaz ti priporočam obisk Avstrije , sama kupujem v NKD trgovinah mislim da so po celi Avstriji, sigurno pa je v Pliberku in Volkemarktu. Oblačila so zelo kvalitetna jaz jih perem nonstop, pa se nič ne pozna . enkrat sem bila na Madžarskem , pa nikoli več, saj za gledat so prekrasne cunjice, ampak.... Vse se je tako grdo zmuckalo že po par pranjih, da ti res ne priporočam. Ali pa obišči Kik kot ti priporoča monro. P.s. še nekaj ,če boš obiskala NKD , ob ponedeljkih imajo še dodatna znižanja. Želim ti ugodne nakupe gostenn

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

28. avg 2006 12:38

Jaz sem iz Prekmurja, pa poznam tale Lenti-ti povem malo denarja malo muzike.Pa še okoliš mi glih ni simpatičen. Je pa res da sedaj že kakšni dve leti tam nisem bila. V Avstriji v KIK-i majo za isti ali pa manjši denar malo boljšo kvaliteto, pa tudi TAKKO je poceni. Tudi jaz našega malega oblačim izključno v teh trgovinah, pravzaprav se kar vsi "oblačimo" v Avstriji(newyorker, C&A).... Ugoden nakup, pa če boš vseeno šla -javi kako si opravila. mejtika

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

28. avg 2006 13:13

Breda idi raje v A..Kot je napisala monro v Kiku ,H&M,...imajo super dodatna znižanja.Jaz grem zmeraj v Gralo in Seiersberg. balu balu

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

28. avg 2006 21:08

ker je tukaj ravno govora o temi "nakupi v Avstriji" me zanima kje v Gradcu, ali po poti do tja seveda če grem čez Maribor so dobre trgovine in seveda tudi poceni z oblačili, Kik ravno poznam in tam kr veliko vedno kupimo. brkn83

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

28. avg 2006 21:31

Poglej na forum "kje obleči najstnika". Nasveti veljajo tudi za manjše in večje. jass

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

29. avg 2006 7:59

Hvala za vse odgovore. Tudi jaz sem bila že pred leti v Lentiju, pa sem bila tud malo razočarana. bo res treba v Avdtrijo, se moram mal pozanimak, ker nisem bila še nikoli in nimam pojma, kje se kaj nahaja.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti