Hofer

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

tema odprta - 26. avg 2006 11:39 | ogledi: 59.433 | odgovori: 461

Pozdravljeni

zanima me, če kaj kupujete v Hoferju ...reklame so prav privlačne ...in seveda izdelki na reklami....in vsakič me presenečajo z novo ponudbo .......vendar .....kaj se splača kupiti in okus ( kvaliteta) ...

Najbolj me zanima, če kdo kupi tam riž...namreč glede rižev sem malo zakomplicirana oseba...sovražim riž, ki se med kuhanjem spaca v neko zmes...rada imam, da je vsak rižek zase....italijani bi me čudno pogledali saj oni imajo ravno radi obratno kot jaz.....

vaša mnenja in priporočilo kakšnega izdelka bom vesela ......

sp. sploh kaj sladkega ....

vegeterianka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. avg 2006 11:40

Po mnenju moje nečakinje so čokolade dobre. rimljanka

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

26. avg 2006 15:10

Sicer nisem zelo redna gostja Hoferja, ker mi je malo s poti, ampak nekaj stvari sem pa že kupila tam. Od sladkarij obožujem njihovo Vital pecivo (kakor piškotki iz semen, pa kaka rozina je tudi vmes), moj bivši bi se pa pomoje prodal za cmoke z nugatom. Tudi male čokoladice z nugatom gredo v redu v promet. Kupila sem tudi nekaj njihovih čajev in so mi všeč, ker so malo drugačnih okusov. Zadnjič me je premamila hruškovo-bezgova marmelada oz. namaz in tudi ni slaba, moram priznati. Pogosto kupim tudi sveže sadje/zelenjavo, če ocenim, da je lepa in cenovno ugodna. Dobre izkušnje imam tudi z zamrznjeno zelenjavo. Ananasov sok je sicer čisto v redu, navdušil me pa ravno ni. Moja sodelavka prisega na njihovo moko za polnozrnat kruh. Da bi me kakšna hrana posebej razočarala, se ne spomnim, vem pa da, ne kupim več njihovih papirnatih brisač, ker niso dovolj vpojne. Neki eksotični kitajski rezanci pa še čakajo preizkus :). Okus in kvaliteta hrane, ki sem jo kupila tam, se mi zdita v redu, cene pa v glavnem tudi. maja

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

26. avg 2006 15:34

Riž je fantastičen. Edini, ki se mi je do zdaj super skuhal. Se ne sprime in je odličnega okusa. Kupujem pa navadnega - v oranžni embalaži. Sicer sem pa Hofer navdušenka. Njihovo sadje in zelenjava sta prva klasa (dobesedno in v prenesenem pomenu). :) Razni piškoti so fenomenalni, siri, jogurti, maslo je pravega okusa, ne tak, ki ga dobiš pri drugih trgovcih. Tako rumeno in dišeče. Imajo odlično moko - poceni in zelo kvalitetno. Pa še sto in sto drugih reči. Do zdaj nisem bila z ničemer nezadovoljna. Sonja

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

26. avg 2006 15:43

Jaz hodim v Hofer čez mejo, ker mi je najbližji. Tam kupim kruh, pa moko za kruh ( mešanico, v katero nato dodaš samo še vodo, vzhajaš in spečeš ), jogurte in sadne skutke, kislo zelje, sadje in zelenjavo-sploh pozimi, slano pecivo in kekse, plenice, baterije, margarino za peko, kapučino...Ene stvari so bistveno cenejše, kot pri nas, s kvaliteto pa sem tudi zadovoljna. Sicer še nisem primerjala cen z našim Hoferjem, ne more pa biti neke velike razlike. Riža ne kupujem, vedno vzamem Lido pri najboljšem sosedu, ker se tako fino razkuha. Skratka meni je Hofer super. monro

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

26. avg 2006 18:37

Tudi mi hodimo v Hofer skoraj vsak mesec enkrat.Pozimi sem kupovala zelenjavo in je bila dost cenejša kot v Merkatorju in boljša , pa tudi druge stvari moko naprimer , kot je že monro rekla dodaš samo vodo in spečeš in je zelo dober kruh,pa mlečne izdelke..........,da ne naštevam. Meni je Hofer vredu miia

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

26. avg 2006 21:57

Meni je Hofer vredu. Mlečna čokolada 30 dag je odlična, pa slano pecivo, pa razni piškotki, pa sadje in zelenjava sta zelo kvalitetni, potem mlečni izdelki, mocarelice, jogurti, parmezan za ribanje, ... Še bi lahko naštela nekaj stvari. Tudi jaz imam rada riž, ki ostane po kuhanju vsak zase. Tega nisem našla nikjer za primerno ceno. Takšen je riž, ki se mu reče BALI.Je pa okrog 500sit(zame je to drago). Sem pa riž po mojem okusu našla prejšnji teden v Sparu. Je Sparov, v čisto prozorni embalaži. Ampak tukaj je vprašanje za Hofer in ne za Spar, zato se opravičujem, ker sem malce skrenila, a sem hotela samo pomagati, da bo dobila pravi riž. Nasplošno se mi Hofer zdi kar dobra trgovina. LP! fakin712

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. avg 2006 22:36

V Hoferju kupujem cottage cheese, ker mi je najbolj všeč od vseh podobnih sirov, ki sem jih doslej poskusila (tudi od Vindije je dober, le da ga pri nas ni povsod za kupit). Tudi instant kava gre v mojo košaro, pa program salam z malo maščob in kalorij, ker me pač zdravje baše in ponudba naših izdelovalcev še ni tako pestra. Tam kupuem tudi tiste pikantne hrenovke, ker jih ima mož rad, moko za kruhomat, toaletni papir in kuhinjske brisače, pa čistilo za kuhinjo za razmaščevanje. Kaj tako učinkovitega redko najdeš... Če sem v Avstriji, grem posebej v Hoferja po tiste bele klobasice za h kislemu zelju (sin jih je pečene kar tako) in po punč pecivo. Zelenjave in sadja tam ne kupujem,ker tisto, kar imajo vobeh Hoferjih v MB, ni podobno prvorazrednemu blago, zato te reči kupim drugje. Mamamia mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. avg 2006 22:39

Mene so navdušile konzerve sardin brez kože in kosti, dober je kajžarski sir (Cottage), krasna je brusnična marmelada, pomarančna tudi (ostalih ne poznam), naša muca rada jesta njihovo hrano, drugače pa kupujem selektivno, tisto, česar drugje ni, kar se mi zdi kvalitetno (npr. WC papir), se pač sprehodim po trgovini in naredim hiter pregled. Tako sem enkrat spomladi kupila na oddelku znižanj eno bakreno kozico s pokrovom, ki se krasno obnese za kuhanje marmelade, za zelo uporabne so se izkazale namizne pečice, za cele 4500 sit, krasen je štiribarvni poper v mlinčku (imeli so ga do zdaj vsega 2x)... Zdi se mi pa velika pomankljivost, da imajo številne izdelke, ki jih dobiš enkrat, ker so ti všeč, prideš ponovno, o njih pa ne duha ne sluha. Če imaš srečo, da prideš po dobavi cvetja (pozimi rezanega, sem enkrat imela 14 dni rumene papagaj tulipane v vazi), sicer pa v lončkih, se da dobiti zelo ogodno kvalitetne rastline - je pa treba imeti izkušene oči. Skratka, ker je , grem pač kdaj v to trgovino (ker mi je na pol poti med Ljubljano in domom), če ap je ne bi bilo, bi pa tudi čisto dobro živela. rimljanka

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

26. avg 2006 23:47

Mi v Hoferju kupujemo plenice, nekajkrat sem kupila mascarpone (je bil cenejši kot drugod), moko za kruh (vsemogoče vrste), vanilijev sladoled v velikem pakiranju (ko se navadiš na okus je suuuper), Tandil prašek (po oceni revije VIP najboljši) in jogurte. Zadnje čase pa pogrešam ameriške barbacue munchmallowse, od katerih sem v zelo kratkem času postala odvisna . Jih kar ni in ni . Lp, Asja

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

27. avg 2006 21:19

Mi v Hoferju ne kupujemo velikokrat, gremo ponavadi takrat ko vidimi kakšno dobro ponudbo v reklami, vendar pa potem še vedno kupim kaj drugega kot je npr. čaj, pa mlečni izdelki, pa sladoled imajo dober, pa letos sva kupila sadike borovnic in malin, pa prav super uspevajo, pa tudi vrtno orodje sva že kupila, pa spomladi sva kupila tudi semena. aja pa nekaj žganih pijač, pa drugače kupim tudi vanili sladkor, predvsem zato ker je narejen iz rjavega sladkorja, in ga nisem zasledila še nikjer drugje, pa pecilni prašek tudi. no kozmetike pa ne kupujemo ker se mi zdi da nima nikakršnega vonja. brkn83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti