Hofer

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

7. jun 2012 16:52

Mislim, da bi naj imela smetana za stepanje vsaj 30 % maščobe. Sem tudi sama že pograbila smetano za kavo in jo poskušala stepsti in ko ni in ni šlo sem pogledala kolikšen delež maščobe vsebuje, pa mislim, da je bilo okrog 10 %.

Ni bila sicer iz Hoferja, pa saj ni pomembno to, pomemben je vsekakor delež maščobe.

zeta

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

7. jun 2012 22:11

Stepala Hoferjevo smetano v belo-oranžnem lončku in se je lepo strdila, vendar mi po okusu ni preveč všeč.

 

Amanda Angelic

lenak88  

član od: 8.6.2012

sporočila: 1

8. jun 2012 10:35

Lep pozdrav :)

 

Še nekaj mojih reči, ki jih kupujem v diskontih in drugih trgovcih... Ker je velikokrat ''tošl'' bolj prazen sem pač primoran kupovati manj kakovostne izdelke, ampak se velikokrat dobi za veliko nižjo ceno še bolj kakovostne izdelke. Nekaj mojih primerov:

Špar: SB mleko polnomastno... Nič od okusa, ampak pa malce prišparaš, če uporabljaš za puding ali kaj podobnega.

SB kisla smetana: 400g 63 centov in vsaj meni je super okusa

SB sirni namaz smetanov: 20 centov cca...Že tako mi je všeč... Zdele, ko je že malo na vrtu pa malo domačega česna in peteršilja in je fenomenalno.

Spar mozzarela: ni slaba, pač skladna s ceno :)

Spar česnove bagete... 50 centov pa prav paše kdaj, če doma ne mečkam kruha

SB gauda... 2,5 € 600g...Zakon! meni ni boljšega sira za domačo pizzo

SB pasatta: 0,5l 30 centov cca ... Malo česna, peteršilja, širok spetker začimb pa je popolnoma ok.

SB prebranac: cca 80 centov... potenstaš čebulo, malo česna, začinis malce bolj (sol, poper, čili) in voila :)

Spar konzerviran rjavi fižol... cca 40 centov...Nikoli ne ostane

Spar suha slanina... Jaz se ponavadi še zmišljujem, da mi da kakšno bolj mesnato, da ni potem rompompom doma, ko šefica rohni :>

SB sveža slanina.. 200g cca 1,30 €... Ko jo potenstaš, za k jajcem je prav ok.

Spar mešanica za kruh... 90 centov... Če ne marate delati s kvasom kupite to mešanico... Malo dlje se mora pustiti vzhajati, ampak pride prav super kruh

SB tuna v olju... dokaj dobrega okusa, če se pa naredi kakšen namaz je pa prav super...

 

V glavnem največ nakupujem v Šparu... Praktično imam v glavi kaj vse rabim in ponavadi kupim vedno eno in isto... Cca 60 € zapravim  in imam za skoraj 14 dni naštimanega v hladilniku... Pač kdajkjrat treba kaj dokupit. Meso tudi kupujem v Šparu... Jbt ga... Domačega ne jemljem, ker me ima, da bi mesarjem kaj razbil :> Očitno zlate krave koljejo al kaj... Zelenjava je pa popolnoma povsod grozna... Ogabna... Še najbnoljši med zelenjavo se mi zdi, da je leclerc... Aja pa ljubljanska tržnica je tudi fajn... Ne rečem so dobra živila, ampak al so premaknjeni al kaj???? Enkrat in edinkrat 100 € pa še več za 1 salamo nekaj mesa, namazov in zelenjave :@ Potem se pa prepucavajo teli slovenčki kako je vse uvoženo oni pa brez biznisa... Ej za tako ceno kot jo imajo pa tudi prav :)

 

Dobro... Bom malo skrajšal pa naštel še stvari iz eurospina :)

 

300g rezanega pršuta 2,90 € pa noro dober... Mozarellla, tortelini, kuhana šunka, krača, jogurti, suhe salame, Ma odlične italinajske stvari imajo... Samo en nasvet... Cene varajo! Ne hoditi lačen v eurospina, ker boš tudi tam zabil 100€ kot nič... Res, da bo poln voziček ampak vseeno :)

 

Aja... Rustica dijon gorčica v leclercu... To je pravi dijon, ne pa etino sladko sranje :>

 

lp, lenak

lenak88

mami1  

član od: 11.6.2004

sporočila: 129

26. jul 2012 9:34

Pozdravljeni;

Danes imajo v Hoferju v akciji vzglavnike s polnilom iz lateksnih ali viskoznih paličic.

http://www.hofer-slovenia.si/si/html/offers/58

Zanima me, če kdo od vas že spi na takih (ali podobnih) vzglavnikih in kakšno je njegovo mnenje. (Mislim na udobnost - bolečine v vratu, potenje, vzdrževanje...)

Vesela bom vsakega odgovora, hvala v naprej in lep dan želim

 

mami1

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

28. avg 2012 15:19

danes sem doživel slabo izkušnjo s hoferjem... mama je včeraj zjutraj kupila lešnike in kasneje sva jih tudi jedla. odkar sva jedla tiste lešnike imava oba prebavne motnje, bolečine v trebuhu ipd.

mali kuhar

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. avg 2012 15:28

In kako veš, da je to ravno od lešnikov? Nista jedla nič drugega, se nista mogla okužiti (že kak dan prej, recimo), s čim drugim, kje drugje, sploh ne nujno s hrano. Ni, da bi kar takole obsojali. 

Pa, tako zelo hudo (vsaj s tabo) ne more biti, če si za zajtrk jedel palačinke z marmelado, za ksoilo pa zajčji paprikaš. 



rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28. 2012 15:30

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

29. avg 2012 11:26

Včeraj sem v Hoferju kupila tablete za pomivalni stroj (modra škatla, 70 tablet, cena EUR 3,99, naziva ali proizvajalca se žal ne spomnim). Ali že kdo ve, kako se obnesejo? Če ste jih v tej temi že "imeli v paci", se opravičujem, ker nisem ves čas sledila.

Hvala.

 

sonci

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

29. avg 2012 13:06

Ja, moja znanka jih uporablja in je zelo zadovoljna z njimi. Tudi meni je dala na preizkus nekaj tablet, vendar bom ostala pri DM-ovih. Namreč jaz ne dodajam v stroj soli in sijaja, kar je pri teh Hoferjevih, ki jih ti omenjaš, kar potrebno.

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

29. avg 2012 13:20

Jaz jih tudi kupujem v Hoferju in sicer tiste tribarvne, kjer je menda vse dodano.

Ampak občasno dodam v stroj tudi tekočino, pa tudi za sol skrbim da jo je vedno dovolj, ker imamo zelo trdo vodo.

Sicer pa smo zdaj montirali mehčalno napravo in upam da bo zelo vredu za vse gospodinjske aparate.

irena66

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

29. avg 2012 14:22

Meni tiste za 3,99 puščajo motne sledove na kozarcih, pa tudi ostala posoda ni dobro oprana. Veliko boljše so tiste za 7 eur.

rosie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti