Hofer

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

28. avg 2006 9:08

Kupujem musslije (teh pri nas pojejo res veliko, pa so cenovno ugodni, pa tudi okusni), mandeljne in ostalo za peko (razen mascarponeja, ki je cenovno enako ugoden, pa meni veliko okusnejši v Eurospinu), čokolado, pasjo hrano, zelenjavo in sadje. Jogurti so mi boljši naši. Včasih kakšen sir, rože. Že pripravljene in zmrznjene hrane, kruha in peciv, pa tako ali tako ne kupujem nikjer, ali pa vsaj zelo, zelo, zelo poredko. Nena

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

28. avg 2006 9:25

Tale naš Hofer v Celju bi morali narediti večji....hihihi....saj določenih izdelkov, ki so v reklami sploh ni....saj kar se tiče tekstilnih in gospodinjskih zadev.....sedaj premišljujem, da bi si kupila napihljivo blazino za spat, ki je okoli 9.000 dvojna vzmeznica, da lahko kdo prespi pri meni ...samo vprašanje spet če bo to naš Hofer imel ...ker večinoma takih zadev lahko samo občuduješ v reklami kot pa v resnici vidiš v celju..... ali je katera kupila barve za lase pri nijh? kupujem pa tudi VEGETO saj je najcenejša in moram reči, da sem bila navušena saj je zelo kvalitetna ker nekatere lahko samo stran vržem ....... ali je kdo videl v Hoferju tudi paštete??? Dosljej jih še nisem opazila l.p vegeterianka

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

28. avg 2006 9:50

Jaz sem pa takrat kupila pralni stroj, in čeprav je že dolgo nazaj sem se odločila, da jim ga na vsak način vrnem. Ropota tako, da nikakor ne moreš prat zvečer ali čez noč.

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

28. avg 2006 11:46

Jaz kupujem kar precej v Hoferju. Mleko, mlečni izdelki, toaletni papir (moker in suh), včasih kak kos suhega mesa, čokolado (mlečno in žlahtno; so pakirane po 125g, 5x25g posamično pakiranih), kekse, moko za kruh (polnozrnati s semeni in sončnični, včasih sladki za otroke za zajtrk), pa mačje klobasice (naš bi se prodal za njih). Zobna pasta in tekoče milo za roke sta obvezno na spisku, pa palčke za ušesa, robčke v škatli, zelišča za solato, provansalska zelišča in še bi se kaj našlo. lp Julija

masenka  

član od: 14.8.2003

sporočila: 170

28. avg 2006 13:20

Veliko ste napisale.... ampak nekaj pomembnega nisem zasledila! Njihove zmrznjene lučke različnih okusov 9x3 so zakon. Njihova škatla v našem zmrzovalniku je skoz odprta, ker skoz jemljemo ven.... Tudi olupljeni in zrezani paradižniki za omake so zelo v redu... Ostalo ste že naštele.....da ne ponavljamo. V mariborskem je sveže sadnje in zelenjava v ponedeljkih in takrat je zares lepa izbira in večinoma cenovno ugodneje kot drugod. Mariborski mercator je glede tega postal prav zanikern... Kljub temu, da ste že moram poudariti njihove različne štrudle.... res so zakon... Hvala bogu za pestrost trgovin.... Sporočilo je spremenil(a) masenka dne 28. avg 2006 13:20:22

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

28. avg 2006 15:30

Loni je napisal/a:
pa njihovo grozdje brez pešk (ki ga uporabljam za kaka peciva). Loni Makaroni [rozica]
Ali je to sveže grozdje? Ali je vedno brez pešk? Ali piše na deklaraciji?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. avg 2006 15:41

Da, je sveže, piše na deklaraciji, je pa običajno bolj drobnih jagod, trenutno turško, najboljše je bilo (vsaj zame) enkrat pozimi, eno indijsko, ki je imelo prav drobcene jagode. rimljanka

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

28. avg 2006 16:16

Tudi mi kupujemo v Hoferju, odkar ga imamo v Slov. Bistrici. Cene so ful ugodne, kar se tiče kakovosti pa nimam pripomb. Mesečno prišparamo ful! Kupujem pa res večino stvari: pralni prah in tekoči praški so zakon, začimbe so poceni in čisto ok, moko za 59 SIT uporabljam prav za vse, kulinarične testenine pakirane po 250 g so prav odličen nadomestek doma narejenim (ko nimam ravno časa), bučnice v raznih oblikah, polnozrnati kosmiči Wellness, mozzarela Bambini, cottage cheese, creme fraiche, mascarpone, Bio jogurti za 99, bela tuna v oljčnem olju v steklenem kozarčku je brez konkurence, potem so eni čudoviti vaflji za k sladoledu 249 SIT, da seveda ne pozabim mojega najljubšega piva v zeleni pločevinki za 119 SIT, mineralna voda, toaletni papir, bonboni Haribo so ful poceni (naša tamala je trenutno v fazi gumijastih bonbočkov), pa sadje in zelenjava tudi nimam pripomb. ... in še in še... V Mercator in Spar praktično ne hodimo več, razen če gremo res po kakšne naše kapricne. LP Anja

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

30. avg 2006 13:04

včeraj sem naredila spet novo nabavo in vozicek je padlo se nekaj novih stvari...marmelada od tropskega sadeža....itd... opazila pa sem da imajo pire krompir v škatli....zanimam me, če je kdo kupil in kakšen se vam zdi....jaz drugače nisem ljubitelj kaj veliko krompirja...vendar veliko krat povabim ljudi k sebi na kosilo in se mi zdi tale priprava en dva tri praktična.....ker pa še nikoli nisem kupila pire krompir v škatli me zanima vaše mnenje ali se splača kupiti ta izdelek ali je boljše, da se lotim lupljenje krompirja še naprej..... l.p vegeterianka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. avg 2006 13:10

Tisto grozdje iz Indije je bilo res bajno, smo ga kupovali kar po 10 škatel na enkrat, tako hitro je šlo. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti