Vzglavnik iz spomniske pene (dormeo ali "noname")

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

26. avg 2006 11:59

tudi meni so po telefonu ponujali tega iz spominske pene, a ko sem vprašala, kaj to sploh je, iz česa je narejena ta pena, niso vedeli. No, nisem se odločila, jaz še kar prisegam na klasične blazine , ki jih po nekaj letih zamenjam z novimi. Ja, na pirin vzglavnik se pa nisem mogla navadit, niti na vse vrste anatomskih ne, pa sem kar vztrajal in se matrala...,

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

26. avg 2006 21:25

Najlepša hvala za odgovore. Dekleta zlate ste. Saj sem vedela kje bom dobila odgovor. Želim vam lep večer. LP! fakin712

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

27. avg 2006 12:36

Jaz imam tega iz lateksa: http://www.dollar.si/vzglavnik_medical_b.php Sicer imam precej težav s hrbtenico, bolečine se pojavijo kadar preneham redno teleovaditi in vzdrževati mišično maso trebušnih in hrbtnih mišic. Dolgo dolgo sem spala brez kakršnega koli vzglavnika (še iz časov, ko sem nosila ortopedski steznik, ki s svojo obliko enostavno ni omogočal uporabe vzglavnikov), leto sem pa začutila potrebo po vzglavniku in si po nasvetu fizioterapevta omislila tega in sem izredno zadovoljna. Sicer sem rabila nekaj noči, da sem se navadila, ampak zdaj ga pa ne dam od sebe Vzmetnico imam sicer klasično s trdim vzmetenjem. Sasenka

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

27. avg 2006 19:15

Jaz sem si pirin vzglavnik zašila sama. In to takega na zadrgo, da lahko luščinice poleti vzamem ven in jih dam "prekužit" na sonce, pa po potrebi povšterček lahko tudi "dofilam" ker se zrna malce poležijo... Ga ne zamenjam za nobenega drugega in ga tudi povsod vzamem s sabo. Me pa nič ne moti da šumi - nasprotno, še všeč mi je - tak "natur" občutek. Pozimi kanem noter kakšno kapljico eteričnega olja in potem po par dni diši in me uspava (sivka) ali lajša kakšne prehladne tegobe (naprimer materina dušica ali olje evkalipta)... Priporočam!! ivonja

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

27. avg 2006 19:17

Aja, gortovo bo kdo vprašal kje sem kupila luščinice. Enkrat so jih prodajali na bio tržnici v Lj, lahko pa se tudi pozanimate pri kakšnem bio pridelovalcu ki prodaja pod blagovno znamko Demeter. ivonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti