Kuhanje brokolija

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

25. avg 2006 20:20

Ok sem razumela, če se vam zdi vse skupaj kot reklama, mi je žal, da ste dobile tak vtis. Mislim pa , da tudi ve povdarjate kako se kuha v takih in takih loncih, ampak ker vam je to bolj domače, vas razumem. Bom končala s tem "reklamiranjem", čeprav je na moje veselje in veselje vseh, ki pravilno uporabljajo AMC to pač spremenjena filozofija kuhanja, za razliko od kuhanja naših staršev. Pa lep pozdrav Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 25. avg 2006 20:29:03

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

26. avg 2006 3:20

Tako kot je napisala mamamia . Skuhan brokoli se na hitro ohladi v mrzli vodi in ohrani svojo zeleno barvo, oz stakim načinom barvo celo okrepi. Potemni pa morda, če ga kuhate predolgo. Sem ga nekajkrat probala pripravit v soparniku, da se ohranijo vitamini, pa me je spremenjena barva motila. Vodo od brokolija porabim za juho in vitamini se ohranijo. Aki Malo nerodno sem se izrazila, da nebi kdo razumel, da izkušnje drugih pa niso pravilne. Vsak ima svoje in po mojih se mi zdi, da je ključnega pomena to, da se ohladi v mrzli vodi.Ostalo so pa že druge povedale. Sporočilo je spremenil(a) aki dne 26. avg 2006 13:13:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti