Tupperware

tema je zaklenjena

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

29. avg 2006 23:40

Že pred 10-imi leti sem kupila posodo s cedilom svetlejše modre barve, ki je imela zraven še okroglo desko za rezanje, ki se jo je položilo na osnovno posodo. ta deska je imela izrez in mi je prišla zelo prav pri lupljenju pečene paprike. Deska je že precej zdelana in bi kupila novo, pa sem izvedela, da se jih več ne dobi, medtem ko posode imajo še. Me zanima če je to res in upam da si lahko ugotovila za katero posodo gre. Imam zelo veliko te posode in moram priznat, da sem zelo zadovoljna z njo. p.s.hvala za katalog Aki

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

30. avg 2006 7:24

tumpika, vedno moraš dati najprej tekoče sestavine - mleko, jajca, malo pretresi, šele potem dodaj moko.

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

31. avg 2006 9:18

Ponudba za kataloge še vedno velja! JAMONI

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

31. avg 2006 9:52

Glede na to, da vas kar veliko uporablja to posodo, bi prosla za en nasvet. Imam novi katalog, pa se ne vem odločit... rabla bi eno plastično posodo, v katero si dam recimo en obrok za kosilo - kot študentka si namreč večkrat nesem ostanek nedeljskega kosila s seboj v LJ. Skratka posoda se mora hermetično zapret in naj bi bila primerna za v hladilnik, ter ne prevelika. Klea

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

31. avg 2006 10:01

Lupilnik je ravno ta mesec v akciji, s tem, da ima rezilo, ki reže gladko rezilo, npr. za krompir, jabolka, kumare, korenček; in pa narezano rezilo za lupljenje mehke zelenjave in sadja, npr. za paradižnik, breskve, kivi,... *** Cenzurirano zaradi oglaševanja *** JAMONI

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2006 13:30

Klea je napisal/a:
Glede na to, da vas kar veliko uporablja to posodo, bi prosla za en nasvet. Imam novi katalog, pa se ne vem odločit... rabla bi eno plastično posodo, v katero si dam recimo en obrok za kosilo - kot študentka si namreč večkrat nesem ostanek nedeljskega kosila s seboj v LJ. Skratka posoda se mora hermetično zapret in naj bi bila primerna za v hladilnik, ter ne prevelika. Klea
Tupperware ima prav za ta namen (prenašanje kosil) komplet štirih plastičnih posod, štirioglatih, ki jih zložiš drugo vrh druge in nosiš s pomočjo ročajev. velikost posameznih posod je primerna za v hladilnik. LP cervus

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

31. avg 2006 13:34

Ja, ta komplet štirih posod JE OBSTAJAL, vendar ga trenutno ni v ponudbi in se tudi ne ve, kdaj bo spet na voljo. Če imate željo po njem, mi pišite, pa vam sporočim, ko bo. LP JAMONI

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

31. avg 2006 20:18

Da ne bo pomote glede kataloga. Le-ta ni nov, je v veljavi od lanskega leta. Vendar vem, da je za nekatere kot "nov", če ste imele leto ali dve "pavzo". Moram pa povedati, da pričakujemo nov katalog (verjetno bo prišel ven z uveljavitvijo EUR-a - to je moja logika) in tiste, ki ste že sedaj naročile katalog, boste dobile tudi tega, razen če tega ne želite. Lep september! JAMONI

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

31. avg 2006 20:24

Tiste štiri posode za prenos hrane imam tudi jaz in so res enkratne!Vsak pokrov je drugačne barve, tako, da vedno veš, kaj si dal noter!!!Izgledajo zelo male, vendar je optična varka, noter lahko spraviš zelo veliko hrane.Tudi v hladilnik se krasno zložijo.... lp Nena Nena-morje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. avg 2006 21:57

Jamoni, neznansko srečo imate, da nisem te teme prej opazil. Kako da jo nisem, mi je popolnoma neverjetno, ker sem precej tukaj gor. Ampak da delate tukaj preko gospodinjskih tem komercialni biznis s tapervarjem, je pa od sile. In to, da ste "osrečili" nekaj obiskovalk, pač ni izgovor, ker so pravila na forumu jasna. Tukaj pa temo vračate nazaj gor, če se premakne preveč dol... Mislim, a kaj plačujete na naš račun, pa nisem opazil? Kakšne odstotke od prodaje? Saj veste, svet je danes krut, kruh pa trd. Kar je moje ni tvoje, smo se že naučili na teh straneh, ampak brezplačnega oglaševanja tako na debelo pač ni. In kje ste tiste vrle dame, ki so mi prijavljale domač sir med komercialne oglase, tole pa vas ni zmotilo??? Od jutri velja nov cenik oglasov na HttPool (solnica na levi), pa se zmenite za eno ponudbo. In prosim da je to zadnje ponujanje novega tapervarja z vašo tel. številko in skoraj cenikom na tem forumu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti