Tupperware

tema je zaklenjena

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

23. avg 2006 20:49

Ponovno pišem, da ohranim forum med novostmi, kajti kar nekaj vas je, ki ste želele katalog. Hvala vam vsem za interes! JAMONI

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

24. avg 2006 7:09

Jamoni, hvala za katalog! V teh 15 letih se je pa res veliko spremenilo. O tisti posodi, ki jo imam jaz, ni skoraj ne duha ne sluha, edino valjar, magic mixer in še nekaj stvari, je ostalo enakih. Cene pa zasoljene, kot takrat! LP! Galja

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

25. avg 2006 8:17

Če katero zanima in če bo časovno zmogla, ste lepo vabljene na "SREČANJE GOSPODINJ TUPPERWARE-a, ki bo v ponedeljek, 28.08.2006, ob 18. uri v Novem mestu (v Šmihelu, na Zvezi šoferjev - tam kjer se pišejo testi za izpit). To je ena luštna stvar. Prve boste videle vse novosti za september, bile obdarjene in pogoščene. Ponavadi so taka srečanja predvsem zabavna in tista ura ali mogoče dve hitro mineta. Če ima katera kuharsko žilico, lahko tudi kaj prinese s sabo, če želi. Bo dodatno nagrajena! ZA TUPPERWARE VAS VABI MONIKA. JAMONI

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

25. avg 2006 9:05

Kar se tiče TUPPERWARA naj povem, da imam lupilec (zadovoljna), posodo za vložene kumarice, olive.. ( ne uporabljam, ker ni primerna velikost za moj hladilnik), posodo za maslo ( super zadeva), posodo za vzhajanje testa ( nepogrešljiva), posoda za kruh( super stvar), posoda ,kjer npr ocvrti zrezki ostanejo topli in se odcedi odvečna maščoba- uporabljam tudi za ocvrte krofe ( redna uporaba), shaker ( ne uporabljam, ker tako malo palačink ne pečem nikoli), valjar in podlogo za valjanje pa uporabljam redno in je stvar res super. Imam tudi posodo s pokrovom, za pripravo solate. Je bila lepa nova, pa smo jo hitro "razribsali". Najbolj pa cenim kroglo za okraševanje tort. Z njeno pomočjo je okraševanje tort postalo zame nekaj preprostega in hitro ter natačno opravljenega.Tudi modelčki za kekse so OK. Zdaj že dolgo nisem nič kupila, pa me ima, da bi si spet kaj privoščila, ker sem veliko pri štedilniku in pečici. Pekarica

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

25. avg 2006 9:43

Ni reklama za prodajo Tupperware!Ga ne prodajam in ga nikoli nisem.... Uporabaljam ga že skoraj 30 let, če posod ravno ne pustiš na vroči ploščije praktično neuničljiva.Meni so se edino pokrovi (stari cca 25 let) okroglih posod malo zvili, verjetno od pranja v pomivalnem stroju. V njihovih posodah imam shranjena vsa živila (sol,moka,sladkor, drobtine, testenine....), neprecenljiva mi je prenosna posoda za torte, valjar s podlago za valjanje, sito za moko, ki je istočasno lahko posipalec sladkorja v prahu,posode za shranjevanje živil v hladilniku in zmrzovalniku, tudi krog, ki ga omenja kuharica, je izredno priročen.... Lupilec (imam boljšega, kovinskega) , posoda za odcejevanje (na papirnatih brisačkah še vedno najbolje odcedim mastno hrano, shaker (za mene popolnoma brez veze), plastični kozarci,posodici za olje in kis (bojlše so steklene ali keramične) pa so njihovi artikli, ki pri meni samevajo že leta nekje v ozadju kuhinjskih elementov. Tupperweare je drag, vendar dolgoročno gledano, vreden svojega denarja! Nena Nena-morje

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

25. avg 2006 19:30

Glede posode za kumarice, olive in drugo vloženo zelenjavo vam dam idejo, da vzemite notranji del ven in posodo uporabljajte npr. za slano pecivo, piškote, bonbone, ...? Tudi za shaker mi je hudo, da ga ne uporabljate. V njem se super stepe smetana, in če ostane, jo brez premetavanja v drugo posodo shranite v hladilniku. Preizkusite in povejte rezultat! Pa veliko kuharskih uspehov še naprej! JAMONI

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

25. avg 2006 20:56

Ja tudi jaz nisem prav pogosto uporabljala shakerja pa mi enkrat svane::: tamala poli salama krasno paše noter pa je ni treba v folijo zavijat ,ko jo enkrat začneš. Škoda denarja stran metat za tako drago posodo,da jo maš potem v omari,kajne??? Radi pa lepo se imejte ursa40

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. avg 2006 23:52

V shakerju lahko fino razmešate pudingov prah, sladkor in mleko, ko kuhate puding. Ali pa moko in mleko, ko delate kakšno kremo. Ali kak solatni preliv (npr. jogurt, kis, zelišča...)... možnosti je več. Atina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

26. avg 2006 13:37

Atina, tudi jaz ga uporabljam za te stvari...poleg tega pa je vanj fino spraviti višek mase za palačinke za večerjo za otroke, saj jih navadno ne pojesta več kot 6. katjushka

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

26. avg 2006 16:21

Imam lupilec od njih in ga ne dam nikoli več iz rok. Super zadeva Bernarda85

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti