Lepa misel

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

tema odprta - 14. avg 2006 13:29 | ogledi: 3.387 | odgovori: 9

Pogrešam lepo misel, ki bi jo napisala materi za 75 let. Saj ne da ne bi premogla lepe misli, ampak ničkaj poetično razpoložena nisem. Ima kdo mogoče kakšno idejo?

Lp

Dolores

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

14. avg 2006 14:50

Poglej na www.misli.com Lp Bojana Bojanca

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

14. avg 2006 20:39

Jaz pa sem ti na zp poslala,eno lepo misel,ki mi jo je napisala moja hči. Lep pozdrav jelcy Sporočilo je spremenil(a) jelcy dne 14. avg 2006 20:39:44

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. avg 2006 22:39

Še vedno se mi ni nič posvetilo. Če ima kdo še kakšno idejo ... Lp Dolores

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

15. avg 2006 13:12

Prehitro minilo je petinsedemdeset let, odkar te življenje poslalo je v svet. Popotnico grenko na pot ti je dalo, saj kruh tvoj s trpljenjem je le namazalo. A danes - če znova nazaj se ozreš - trpeti je vredno bilo, se zaveš. Trpljenje osebnost je tvojo kalilo, dobroto, ljubezen je v tebi razvilo. Ljubeče srce ti je dalo v dar, in v tebi prižgalo sočutja je žar. Ker vedno pomagati vsem si le znala, ti dolg svoj usoda bo zdaj poravnala. Mož, vnučka, družina so stoti obrok, ki ti ga življenje je dalo iz rok. Obrokov še mnogo bo temu sledilo, saj sreči se ves čas v tvoj dom bo mudilo. V življenju ljubezen naj le ti bo dana, in v vsak tvoj trenutek naj radost bo vtkana! Naj zdravje naprej se te trdno drži, a tvoja mladost naj še dolgo cveti! Imej še naprej iskre zlate v očeh, obraz tvoj naprej še ožarja naj smeh! In vsi, ki smo s tabo, ti radi priznamo, da cenimo te in te radi imamo! Če kaj "ne štima", pa malo spremeni! Upam, da ti bo prišlo prav! Suzana

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

15. avg 2006 18:10

To voščilo sem dobila jaz , za mojo okroglo letnico in mi je zelo seglo v srce! So dnevi, so leta in so pomladi, ko se imamo preprosto radi. So trenutki, ko je treba na novo začeti in so ljudje, ki jih je treba preprosto objeti. Veliko zdravja in še veliko sončnih dni! Ti želi..... marja

peresce  

član od: 23.3.2006

sporočila: 131

15. avg 2006 18:30

Toliko lepega je povedano o mamah. Cele knjige so napisane, veliko pesmi zapetih in veliko mam naslikanih. Vse to bi ti posvetila, ampak, meni - meni pomeni beseda in misel MOJA MAMA VSE TO IN ŠE VELIKO VEČ. Ti si mama, ti si posebna mama, saj si moja mama. V mislih te kličem, ko mi je hudo in v mislih te imam, ko sem srečna. Uspehe delim s teboj, saj si me ti naučila, kako se živi in kako se dela. Pomagala si mi spoznavati svet takšnega kot ga živim. HVALA TI MAMA, tako lepo si me naučila živeti. Mogoče sem te kdaj tudi razočarala. A verjemi mi, da sem vedno želela le najboljše. Za vse uspehe se lahko zahvalim tebi in tvojemu zaupanju v mene, kar pa ni bilo dobro, pa neumni mladosti. Ljubljena sem, ker si me naučila ljubiti. Lažje premagujem težave, ker si me naučila strpnosti in zagnanosti. Hvaležna sem ti za toliko stvari, a najbolj za življenje. Otroci si ne moremo zbirati svojih staršev, pa tudi starši morajo živeti z otroki, kakršni pač so. Zahvaljujem se ti, da me v življenju tako lepo vodiš, da si me vedno pripravljena poslušati, razumeti in vzpodbujati Hvaležna sem ti, ker imaš rada moje otroke, svoje vnuke in ker mi pomagaš, kadar te najbolj potrebujem. Potrebovala sem te, ko sem bila majhna, potrebujem te zdaj in še te bom potrebovala. Ostani mi mama zdrava še na mnoga leta. peresce

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

15. avg 2006 20:26

Meni je pa ta zelo všeč: Per il mondo tu sei nessuno, ma per qualcuno tu sei li mondo! (Za svet nisi nič, ampak za nekoga si svet!) Lp Saša Mir in dobro!

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

15. avg 2006 21:05

Najlepša havla vsem za lepe, globoke misli, ob katerih človek postane in se zamisli. Bom vse skupaj premlela in se odločila, kaj lepega napišem svoji mami. Še enkrat hvala in lahko noč, Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti