Avon

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. avg 2006 10:31

Tudi jaz kupujem v glavnem zase in za nekaj mojih prijateljic in tudi meni se je že večkrat zgodilo, da sem kakšen izdelek vzela nazaj, ki se mi je potem valjal doma. Nazadnje pa sem se odločila, da pokličem kako je v resnici s tem, saj beseda ni konj, in so mi rekli, da ni problema, naj samo napišem reklamacijo in na njihove stroške pošljem nazaj po pošti in bom dobila dobropis. Dejansko se je tako tudi zgodilo. Lep pozdrav. katjushka

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

14. avg 2006 13:20

tudi jaz sem bila nekaj let pri oriflamu, vendar sem se preusmerila na Avon, kjer sem bolj zadovoljna, tako s kakovostjo kozmetike tako tudi z njihovo prodajno mrežo. Pa tudi glede reklamacij so bili do sedaj zelo fer. Če si hotel denar nazaj, si imel dobropis, če ne, pa si lahko drug izdelek naročil. Nobenih problemov in kompliciranja. Kyara

blondy  

član od: 4.3.2006

sporočila: 6

14. avg 2006 19:24

Pozdravček! Ukvarjam se z Avonom že nekaj let, in je kar nekaj sprememb v zadnjem času. Član lahko postaneš preko team koordinatorja, pogoj za članstvo je, da prvo naročilo mora biti 15.000,00 Sit in ne 8 tisoč. Druge stvari lahko razložim prek osebne pošte. Blondy blondy

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. avg 2006 19:33

Pri blondy tudi jaz naročam in sem zelooo zadovoljna. Je pa iz okolice Litije, če bo katera kaj rabila. jade

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

15. avg 2006 21:17

maychi je napisal/a:
Ne vem pa zakaj bi imel več stroškov, če naročaš sam, kot preko posrednika? maychi
Zato, ker če sam naročaš, plačaš še stroške pošiljanja oz. dostave, ki so 1000 sit, če je naročilo za manj kot 8000 sit. Torej, če želim za 5k izdelkov, dejansko plačam 6k, če naročam sama in tudi nobenega popusta nimam, če pa preko posrednice, pa me pride le dejansko vrednost izdelkov, torej 5k. Sem bila sicer z njihovimi izdelki dokaj zadovoljna, vendar odkar so spremenili pogoje v to smer, ne naročam več in vem, da nisem edina. Za tiste, ki smo bolj malo naročale, pomeni tole spremembo na slabše. In izdelke lahko vračaš tako pri Oriflamu kot pri Avonu, preizkušeno. Cukrčk

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

16. avg 2006 7:19

Tudi meni se skoraj ne splača več naročati. Imam ene par ljudi, ki naročajo pri meni, ampak skoraj nikoli ne presežem zneska 8k. In potem moram še nekaj donaročiti, da dosežem ta znesek. In potem sem na tem, da bankrotiram. :) Če naročaš samo zase, se ti sploh ne splača naročati. Sonja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

16. avg 2006 8:04

Če si sam in edini uporabnik pri hiši, potem to drži. Mi smo 4 uporabniki in kar hitro znese dovolj, da naročim 1x na mesec. Diling, pa saj če kupiš milo, deodorant, losijon, šampon, kremo za roke, kremo za obraz, dnevno in nočno, pa še kako šminko že imaš čez 10 000. Če pa še kdo zraven naroči, pa hitro več zbereš. Jaz vsak mesec kupim najmanj 2 tekoči mili, ker sproti vse porabimo. Kupim moško in žensko milo, pa dve vrsti šampona,...pa to je potrošni materijal, posebej poleti, ko se najmanj 1x-2x na dan tuširaš. Pol pa rabiš nekaj za telo in nekaj za obraz in to je pol mesečno naročilo. Ne bom se hvalila, ampak jaz sem sedaj nehote nabrala za 35 000 samo mil in žajf, pa šamponov in losijonov. Kje pa so še šminke in ostalo. Pa krasna moška kolekcija je, posebej za britje za občutljivo kožo. Kyara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. avg 2006 8:08

¸Če ne pa naročiš preko posrednice kot jaz. Lepo ti prinese katalog ga doma v miru prelistaš, ji sporočiš št. artiklov, ki jih rabiš pa ti jih prinese, ko dobi, nič dela in skrbi. Pa še po trgovinah ni treba letat in vse to nabavljat. jade

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

16. avg 2006 14:34

Mene pa toliko stvari, da bi redno naročala, enosatvno ni navdušilo. Redno sicer uporabljam nekatere gele za tuširanje, to pa je skoraj vse, šamponi Naturals so me razočarali, dekorativa me ne zanima preveč, kreme moraš tudi dobro preštudirati, katera je sestavinsko dobra.. Meni pa je večji užitek it lepo za urco v Müllerja ali DM ali duge drogerije ter tam vse prebrskat in prešnofat, pa še ceneje me pride velikokrat ) Mislim celo, da me bojo iz Avona počasi izčlanili, če je to možno, ker že od maja nisem nič naročala ;-)) In 8k vsak mesec je zame veliko. Cukrčk

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. avg 2006 16:48

To je že res, da je fino iti pošnjofat v trgovine, če nimaš drugih obveznosti, ko pa imaš doma 2 majhna otroka pa še tretjega na poti se ti pa res ne ljubi. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti