Avon

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 13. avg 2006 11:31 | ogledi: 3.262 | odgovori: 20

Zanima me , kakšni so pogoji za članstvo pri Avonu. Če je katera njihova članica, bi prosila, da me malo informira, kajti njihova kozmetika mi je všeč in bi nekaj izdelkov rada kupila pa ne poznam nikogar ki se s tem ukvarja. Hvala za vse odgovore.

ariella

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

13. avg 2006 12:41

ariella_3 moja hči ima avon kozmetiko in lahko ti kar jaz povem da ne potrebuješ nič posebnega za čalnstvo v avonu.Č e bi rada zvedela kaj več me klikni na zp. LP ursa40

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. avg 2006 13:55

Ariella, na njihovi spletni strani se lahko prijaviš in narošič katalog in tako postaneš njihov član ter naročaš kozmetiko. maychi

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

13. avg 2006 16:24

Lahko mi pošlješ zasebno pošto. Jaz se ukvarjam z Avonom, da pa ne bom delala reklame, kot sem rekla- na zasebno pošto. ZIMA

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

13. avg 2006 20:31

maychi je napisal/a:
Ariella, na njihovi spletni strani se lahko prijaviš in narošič katalog in tako postaneš njihov član ter naročaš kozmetiko. maychi
To ne bo ravno držalo, saj se ne moreš sam včlaniti, ampak je treba kontaktirat nekoga, ki je že včlanjen oz Team koordinatorja. On te včlani in ti posreduje tvojo člansko številko, potem pa s elahko prijaviš na spletni strani s svojim geslom in naročaš. Samo se ne splača več biti član. Imaš več stroškov skoraj, kot če naročaš preko posrednika. Žal. Cukrčk

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. avg 2006 21:31

Cukrček, morda so kaj spremenili v zadnjem letu, vendar sem se jaz prijavila tako, kot sem napisala. Poslala sem mail za včlanitev, ter dobila katalog ter člansko številko. Po tistem sem lahko brez težav naročala kar sem želela. Evo tukaj pa je link, kjer sem včlanila v njihov: http://www.avon.si/PRSuite/selling/benefits.jsp Ne vem pa zakaj bi imel več stroškov, če naročaš sam, kot preko posrednika? To kar si pa napisla, da potrebuješ "priporočilo" nekoga, ki je že član, pa vem da velja za Oriflame. maychi

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. avg 2006 21:41

Točno tako. Jaz sem njihov član že dolga leta. Če želiš biti njihov član, nimaš nobenih stroškov. Pa tudi, če si sam naročaš, kaj, želiš. Edini "pogoj" je naročilo vsaj 8000, da potem imaš manjšo poštnino. Pa verjemi, mi, hitro nabereš vrednost za ta denar. Malo kupiš sama, malo mama, pa soseda eno šminko, pa prijateljica, sosed bi rad brivski gel, ...pa se nabere kot bi mognil čez to vsoto. Ti se komot naročiš, kot je napisala majci. Tim koordinatorja pa boš pol že dobila, odvisno, s katerega področja si, ti ga Avon dodeli. Kyara

kcarmen  

član od: 13.8.2006

sporočila: 1

13. avg 2006 23:54

Pozdravljena, poslala sem ti pošto že na tvoj mail kar zadeva Avon. Kar se tiče AVON-A in naročanja tam ima le prednosti in ne slabosti. Kje pa še doživiš da lahko izdelek če ti ne odgovarja zamenjaš za drugega ali dobiš povrnjeno vsoto. Glede na vse odgovore upam da se boš lahko odločila posebno kot praviš da ti je kometika všeč. Nočko, Karmen kcarmen

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. avg 2006 7:35

Ali je tudi pri Avonu tako, da so cene v katalogu cca 30 % višje od tistoh, ki jih kot član plačaš po prevzemu blaga? Tako je pri Oriflame, vendar pri O. ne moreš zamenjati izdelka, če ti ne ustreza, kar me zelo moti. Sem pa že več let svetovalka pri O., se mi pa zdi, da ima Avon večjo izbiro...lahko pa se tudi motim. Kako je torej z vračilom izdelka, če ti ne ustreza? Odpošlješ in dobiš denar nazaj?

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. avg 2006 9:35

TORTICA, glede zamenjave pri Oriflame pa sem jaz pred kratkim imela drugačno izkušnjo, saj je ena stranka naročila lak in ker ji odtenek ni odgovarjal sem ga poslala nazaj kot reklamacijo, ki so jo sprejeli, in mi poslali novo položnico z znižano vsoto. Ne vem, mogoče se je to v zadnjem času spremenilo. Lp katjushka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. avg 2006 9:55

Katjushka, če je to tako, je res v redu (pomeni, da res slabo poznam firmo, ki jo zastopam...)je pa res, da sem sama imela težave, ker so mi oni sami poslali nekaj, kar nisem naročila (iz časa, ko si napisal, koliko točk želiš doseči) in so dodali izdelke, da je bilo toliko točk. klicala sem in me so me prepričevali, da je to težko vrniti...zamenjati in tako nisem poslala nazaj. Morda bi pa morala in bi bilo vse OK! Če mi sedaj kaka stranka kaj vrne, da ni to željen odtenek, enostavno vrnem denar in sama obdržim izdelek, ki se mi dalje valja po hladilniku...Je pa res, da nisem neka aktivna svetovalka, naročim, kar rabim in kar je v redu in ne prepričujem ostalih....samo ponudim, pa še to le tistim, ki me za to prosijo...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti