Biskvitno pecivo s skuto

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

tema odprta - 11. avg 2006 18:39 | ogledi: 19.222 | odgovori: 3

Pred časom sem na obisku jedla pecivo ,ki je bilo iz biskvita in tu in tam skuta .Izgledalo je približno kot pecivo s sadjem ,le da je bila skuta(mislim vsaj).Recepta pa nisem dobila ,ker moževa teta tega ne izda in čuva kot nevemkaj.Če veste približno za kakšno pecivo gre se priporočam za recept.

Hvala balu

balu

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

11. avg 2006 20:19

Receptov za skutna peciva je zelo veliko, nekaj jih je precej podobnih, tako da če ne veš vsaj približnih sestavin ali postopka, bo malo težje najti pravega. Mogoče preglej recept Lena gospodinja ali pa skutno pecivo (avtor Rebeka) - http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?kategorija=sl ta dva sta preizkušeno dobra. Če si plusek, je iskanje lažje, saj na temo skuta izbere kar veliko število receptov. Upam, da ti bo uspelo najti pravega. Lp, renatana

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. avg 2006 22:48

Jaz se strinjam z elaphus, da je ta pita zakon. Meni je zelo dobra in ne bo ti žal, če jo boš naredila. Dober tek ti želim. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti