Kateri sesalnik mi priporočate?

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

15. mar 2014 10:22

Imamo Dyson, že ta mi je bil odločno predrag, ampak po petih, šestih letih je recimo vreden svojega denarja, ga bomo kupili kar še enkrat, ko ta crkne. Imamo tudi mačko ampak nobenih preprog, zaves in podobnih nabiralcev svinjarije, ne vidim potrebe po vodnem sesalcu. Je zelo lahek za vlečt, za pucat in ima fajn fleksibilno cev.

Commis débarrasseur

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

15. mar 2014 10:55

jgoren17 je napisal/a:

 

Ima pa moja hči Hillo, bila sem na predstavitvi je pa ful enostaven, ima priključke na sebi, ni menjave krtač, zraven dobiš še vlažilec zraka, hči je z njim zadovoljna, je pa res, da je drag 1800€ a se splač odšteti malo več in si zadovoljen, kod pa 300€ manj in nisi zadovoljen.

Dajo ti zelo ugoden kredit brez obresti plačaš zanj toliko kod je cena v večih obrokih. Tako, da bo verjetno kmalu tudi v moji lasti.

Premislek seveda ob nakupu velja.



klari

 

Povprašala sem strička googla, kaj je to zaena znamka Hillo ali Hilla, pa nisem dobila odgovora. Zato sklepam (mogoče se motim), da je govora o vodnih sesalnikih Hyla. Mi imamo Hylo sedem let, dela ves čas brezhibno in ko smo jo kupili, je bila cena okrog 650€. To je super vodni sesalec, zelo enostaven za uporabo - vendar pa nikakor ne za vsakdanjo uporabo, saj je preprosto pretežak. Leta nazaj, ko smo ga kupili, tega niti nisem tako čutila, z leti pa....   Danes sem šla na njihovo spletno stran, videla, da so sesalnik malce dodelali, vizuelno spremenili, nikakor pa ne vem, kaj bi mu lahko dodali, da se danes cena giblje okrog 1800€ - seveda, če govorimo o istem sesalniku - ker tisti ključni, vitalni deli, ostajajo enaki.

Sicer pa imam doma manjši sesalnik elektrolux, s katerim sem povsem zadovoljna.

 



rrr

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 15. 2014 11:02

jgoren17  

član od: 8.1.2012

sporočila: 73

15. mar 2014 12:06

mogoče vam bo tale forum kaj več povedal o sesalniku katerega sem omenila, pa še to ta sesalec je slovenski proizvod tako, da glede rezervnih delov???? je vredno razmisliti. Je pa cena sesalca z vsemi priključki taka,ima čistilec zraka, vlažilec, globinsko krtačo, ki presesa jogi do globine 30 cm, če se ne motim, lahko z njim čistiš zamašene odtoke..... je zelo primeren za alergike.

http://med.over.net/forum5/read.php?98,4676029

http://www.hyla.com/vacuum-cleaner_and_water-filt

tu je cena precej nižja

http://www.ebay.com/itm/HYLA-NST-VACUUM-CLEANER-U

 


klari



 

 



 

Sporočilo je spremenil(a) jgoren17 dne 15. 2014 12:32

nina8  

član od: 21.2.2014

sporočila: 13

18. mar 2014 17:23

Jaz sem super zadovoljna s sesalcem Miele. Odlično vleče in to dokler ni povsem polna vrečka. Pa vrečko ima večjo kot ostali sesalci. Cena je bila pa solidna.

nina8

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

27. avg 2014 11:28

Bom nadaljevala kar v tej temi:

Ogledujem si nove sesalnike in me zanima:

ali novejši sesalniki nimajo "turbo krtače" – to je bilo včasih zelo "inovativno" (popularno). Kaj je nadomestlo/zamenjava za turbo krtačo?

Slišala sem, da je v EU sprejeta (menda še ni v veljavi) neka novost v zvezi z sesalniki – ali kdo ve kaj več o tem?

Če ste s katerim sesalnikom posebej zadovoljni, lahko to tu napišete.

rdkapica

MEGANE  

član od: 2.6.2009

sporočila: 12

28. avg 2014 9:45

Imam Hylo, kupila lansko leto, cena malo maj kot 1000€. Zelo zadovoljna, pa še čisto slovenski proizvod. Za pomoč pa mali Elektolux. 

MEGANE

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

28. avg 2014 10:27

[citat=--MiriBon--]

https://blogs.ec.europa.eu/rebuttal/consumer-will-get-be



Life is war against boredom~[/citat

Tudi jaz imam tega, sem ga vzela nekaj let nazaj ker je bil v akciji. Cev sem pred leti naslonila na peč in seveda od takrat ni več uporaben, prvi servis je v Ankaranu in tako uporabljam en zelo star sesalec, kupljen pri Batagelu, ki sem ga potrebovala zaradi dolgodlake psice v stanovanju. Kupljen seveda na obroke.

Iščem pa tudi sama nekaj lahkega, enostavnega in seveda poceni. Sem že razmišljala o sesalcih robotih, ampak pri meni je dosti stopnic in preprog, kaj ti vem, niso ravno preveč poceni in pri mojih letih se vse bolj zanašam na to, da tedensko plačujem nekomu, ki to profesionalno rešuje.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti