Malo za hec

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

9. avg 2006 23:19

Zjutraj, ko se mož in žena zbudita v postelji, se mož obrne k ženi in reče: "Draga, danes morava odpeljati psa, da mu odrežejo rep" Žena ga pogledal in vpraša: "Zakaj pa bi odrezali rep našemu psu?" Moz odvrne: "Jutri pride tvoja mama in ne bi želel, da dobi občutek, da je kdorkoli srečen, ko jo vidi" lp Nena Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

9. avg 2006 23:33

Na tržnici v Kranju cigo prodaja pregorele žarnice po 20 SIT. Gorenjec ga vprasa : "Ali si neumen ? Kaj pa naj cčlovek počne s pregorelo žarnico ?". Cigo : "V sluzbi jih zamenjaš!" Žena Gorenjca se sredi zime vrne domov in vidi Janezka v sami majici in kratkih hlačah na dvorišcu tekati po snegu. Hitro ga odpelje noter in natuli moža : "Ali se ti je zmešalo, takšnega otroka pošljes na sneg !". Gorenjec : "V omari sem našel sirup proti kašlju, ki mu drugi teden poteče rok trajanja.... pa da ne vržemo proč..." Janez se vrne domov in najde ženo v postelji z ljubimcem. Prestrašena žena reče ljubimcu : "Zdaj pa mu pokaži, da si pravi moški !". Ljubimec : "Kaj, njemu tudi ?" Mujo razlaga prijateljem : "Včeraj mi je dobra vila izpolnila dve želji.". "Zakaj pa samo dve?". "Tretjič nisem mogel." lp Nena Nena-morje

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

10. avg 2006 5:33

Z vlakom so se peljali Nemec, Argentinec, starejša gospa in ženska s hudičevo dobrim oprsjem. Vsi štirje so sedeli v kupeju. Kmalu je vlak prišel v tunel in vse se je stemnilo. Sredi tunela se je v kupeju zaslišal močen "plaf". Ko je vlak pripeljal iz predora, je imel Nemec odtis vseh petih prstov na obrazu. Nemec je razmišljal: "Argentinec je poskusil gospodično prijeti za prsi, ta pa se je zmotila in me klofnila." Starejša ženska razmišlja: "Nemec je prijel mladenko za joške, ta pa ga je užaljeno mahnila po obrazu." Prsata mlada gospodična: "Nemec se me je hotel dotakniti in je pomotoma prijel ta staro, ta pa mu je užaljena prisolila klofuto." Argentinec tuhta: "Kdaj bo spet nov predor, bom spet primazal eno okrog ušes temu kurčevemu Nemcu, ki nas je izločil s svetovnega prvenstva." Sporočilo je spremenil(a) Nelly dne 10. avg 2006 05:34:47

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. avg 2006 7:13

Starejši par ne preživi prometne nesreče. Prideta v nebesa. Žena: "Joj kako je tle lepo, ampak tle je pa res lepo, a ne dragi kako je tle lepo...." Mož: " Nehej že enkrat! Če me nebi ti kar naprej futrala s tvojo zdravo prehrano, bi mi blo lahko že najmanj 15 let tako lepo!" kobra 1

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

10. avg 2006 8:49

..A si ti Petra? Ne, Peter je mene! ..Dva starejša sta se zelo bala smrti. Razmišljala sta, kam bi se ji skrila, da ju ne bi našla in domislila sta se, da je najbolj primerno mesto vrtec..In res, onadva v vrtec, a smrt ju najde ter vpraša:"Ja, kaj pa vidva tukaj delata?"..Ja, papcava, se znajde prvi!" No, le popapcajta, ju nagovori smrt, potem gremo pa ajat!" ...Savinjčan stopi v kupe, kjer sedijo štirje črnci in se čudi:" A je tu gorelo?" ...V šoli učiteljica biologije razlaga o prebavi in raznih težavah v zvezi s tem, o driski itd..pa vpraša, če je kdo doma že imel te težave..Javi se Janezek in reče: "Moj ata ima drisko!" "Ja, res, kako si pa to opazil?", vpraša učiteljica.. No, videl nisem, sem pa slišal mamo, kako ga je zvečer v sobi vprašala:" Kdaj bo že ta tvoj drek trd?!", se odreže Janezek... Lp in veliko dobre volje vsem! Karmen V.

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

10. avg 2006 15:50

Kaj je iluzija? Ko po 25 letih skupnega zakona ugotoviš, da žena ni strastna, ampak ima astmo Janezek vidi očeta piti pivo in ga vpraša, če lahko tudi on dobi en požirek. Oce ga pa vpraša: "Sine, a se ti lahko z lulčkom dotakneš ritke?" Janezek poskusi in pravi da ne gre. "No, potem si pa se premajhen,"mu reče oče. Čez kakšen mesec pa Janezek na 3x3 zadane glavni dobitek in oče ga zaprosi, če odstopi tudi njemu kakšen milijonček, da bo zamenjal avto.Janezek pa ga vpraša: "Oči, a se ti lahko z lulčkom dotakneš ritke?""Seveda lahko" mu ponosno odvrne. "No, potem se pa jebi!" Tamara tatam

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

10. avg 2006 16:08

Da ne bomo samo o blondinkah... Blondinec se poroci. Po 4,5 mesecih dobi njegova zena otroka. On zacuden: "To ne stima, porocena sva sele 4 in pol mesece, pa si ze rodila!" Ona: "Kaj ne stima? Jaz 4 in pol mesece, ti 4 in pol mesece - to je 9 mesecev, to pomeni da stima!!!" On: "Aha, stima." Po 2 letih rodi zena crnega otroka. On spet: "To ne stima!" Ona: "Kaj spet ne stima?" On: "Midva sva belca, a rodila si crncka?!" Ona: "Otroka sva naredila ponoci. Ce si hotel imeti belega, bi ga morala podnevi." On: "Aja, mhm, torej stima." Nekega dne se on zbudi in zagleda na koncu postelje izpod odeje gledati 6 nog. On njej: "To ne stima!" Ona: "Kaj spet ne stima?" On: " Poglej, izpod najine odeje strli sest nog!" Ona: "Ti si pa res smotan! Vstani in prestej noge od zunaj!"

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

10. avg 2006 16:14

Pa še ena mal zlobna... Evropski kongres transplantologov Poročilo britanskega predstavnika: "Našli smo človeka brez hrbtenice, mu jo presadili in po tednu dni v bolnišnici je po zaslugi odkritij britanskih zdravnikov shodil in si začel iskati službo." Francoski predstavnik zdravnikov je poročal: "Pri nas smo imeli pomembnejšo zadevo. Vzeli smo človeka z enim samim pljučnim krilom, mu presadili manjkajoče pljučno krilo in po treh dneh je odšel iz bolnišnice in si začel iskati službo." Predstavnik italijanskih zdravnikov je poročal: "Mi smo imeli dva pacienta brez srca. Ker smo imeli le enega darovalca, smo se odločili in vsakemu od obeh paciantov presadili pol srca. Po samo dveh dneh sta oba pacienta ozdravljena že začela iskati službo." Predstavnik slovenskih zdravnikov je ponosno povedal: "Vse to ni nič. Pri nas smo imeli tri ljudi povsem brez možganov. Postavili smo jih na čelo države in v rekordnem času že več kot pol države išče službo." Staša

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

10. avg 2006 16:18

staša tale zadnji bi bil pa skorajda resničen, kaj, samo da jih je malce več brez možgančkov na čelu države:) p

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

10. avg 2006 17:20

Ide crnac ulicom i nađe osobnu iskaznicu... Uze je i pročita: Leonardo Di Caprio. Stavlja osobnu u džep i produži dalje. U šetnji naiđe na policijsku patrolu i pošto policajac zatraži legitimaciju, on greškom izvaki onu drugu od Di Capria i dade policajcu. Gleda policajac u osobnu - pa u crnca - i ništa mu nije jasno. Odjednom uze motorolu i zove šefa: "ŠEFE, MOLIM VAS JE LI ONAJ TITANIK POTONUO ILI IZGORIO. :) Lep dan vsem! jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti