Stranski učinki fig.

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

5. avg 2006 9:20

tamalaurša, kako pa oče, verjetno sta vročina in šraufanje že preteklost, sedaj, ko je že doma.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

5. avg 2006 9:40

Saj doma se je to začelo. Sedaj je že dober, saj kako pa da ne bi bil ko pa mu je mami dajala od medicinskega oglja do raznih čajčkov, .... Hvala za odgovore. tamalaursa Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 05. avg 2006 12:09:58

mario  

član od: 10.2.2005

sporočila: 3

5. avg 2006 12:09

Lep pozdrav vsem, Živim tukaj, kjer fige rastejo na vsakem koraku in lahko vam posredujem nekaj nasvetov starih ljudi, ki sem jih dobival še kot otrok. Nikoli, ampak res nikoli obirati ali jesti fige po dežju, saj povzročajo točno to, kar se je dogajalo tamalaursinem očetu; pa pitje takoj po zaužitju fig, nikar takoj, naj preteče nekaj časa. Aha, fig se pa po navadi ne šprica, ker ni potrebno, nimajo nevem koliko škodljivcev, samo sršeni in ose jih jedo ko so že zrele in ponavadi gnijejo na drevesih. Pa tudi kakšna čebelica se najde tu pa tam, ko pa so take medene. So pa odlične za prebavo! mario

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. avg 2006 21:18

Sem ljubitelj fig. Skesano povem, da nimam mere. Razen če res kupim zadnje. Sveže fige napenjajo in delujejo odvajalno. Kombinacija s tekočino je ubijalska. Preizkušeno. Potožim lahko,da je sezona fig kratka, tudi počakajo ne dolgo, zato pač mi, ki jih obožujemo nimamo mere. Telo si pa potem vse zapomni. PS Menda tudi lubenice nimajo rade plavanja. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti