Katero fritezo mi priporočate

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

8. avg 2006 18:12

Z veseljem! lep dan! val

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

9. avg 2006 8:39

Ej, dragi člani naše Kulinarične Slovenije, punca prosi le za mnenje o fritezi, ve pa toliko o vsem drugem razpredate. Kolikor vem, je t-baby eno zelo pridno mlado dekle, ki si honorarno služi tolarčke, da lahko študira na svoj račun, pridno pomaga staršem pri gospodinjskih opravilih in delu na vrtu, kar se prav lepo vidi tudi iz njenih vprašanj, odgovorov in komentarjev...meni je prav všeč, da kakšna punca pri 20-tih pokaže svoje znanje tudi iz česa drugega, kot le iz poznavanja kozmetike, gostinskih lokalov in podobnega. Sem tudi prepričana, da prav dobro ve, kaj je zdrava prehrana, ampak v fritezi se lahko počne tudi kaj drugega, kot le cvre zrezke in piščance... Kolikor se spomnim iz našega piknika v Peklu, ima tudi "gištel" prav lep, torej po vsej verjetnosti ne mlati vsak dan le pohanih picekov in ocvrtega krompirčka. Ognjič

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

9. avg 2006 12:29

vsem ki me niste nakregale kako lahko zastrupljam svojo familijo z fritezo enga lupčka na lička :* tko zdj pa da nav več tko sitnega folka tuki lahk nehamo z debatam o fritezi , zaradmene če se tema zaklene , jst sm zvedla vse kar sm rabla , pa še mnogo preveč pa lep pozdravček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. avg 2006 19:40

Hm, menda sem edina, ki nimam nič proti fritezi, je pa ne uporabljam iz drugega razloga: ne ljubi se mi ukvarjat z rabljneim oljem. Res da v časih, ko sem kupovala prve, še ni bilo takšnih, da bi se lahko prale v pomivalnem stroju, a dokler so te prišle, je mene veselje minilo. Pa šen razlog je bil: večinoma se pri nas kuha za šest do osem oziroma deset ljudi ljudi - potrebovali bi torej industrijsko fritezo, da bi vsi naenkrat papcali dunajskega in pomfriteka... O zdravi prehrani, predvsem maščobah, ki so me pred letom dni skoraj povsem razsule, sem se veliko naučila v tem času in se temu primerno hranim. A se že veselim dneva, ko bom pojedla pohano kurje bedro...čeprav vem, da bom potem ves teden morala odštevati maščobe pri drugi hrani, in tako do konca življenja. Torej, t-baby, samo hrabro s tvojo fritezo, če smo z osnovne teme o znamki friteze malo zašle pa si misli, da je vsako slabo za nekaj dobro. Navsezadnje, glede na to, s čem vse se ukvarjaš, boš vse kalorije tudi sproti "pokurila"....Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti