Sponka pri kopalkah

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

tema odprta - 31. jul 2006 10:38 | ogledi: 5.732 | odgovori: 29

Razmišljam in razmišljam kje bi lahko kupila kovinsko sponko s katero zapnemo zgornji del kopalk????? Na kopalkah je plastična sponka, ki pa bi jo rada zamenjala, da mi na morju nebi ta plastična zaponka počila. Doma sem pregledala že vse stare kopalke, če imajo morda katere tako kovinsko, da bi jo zamenjala, pa nimam sreče.

Če katera ve kje bi se dalo dobiti tako sponko bi bila zelo vesela.

Hvala.

lp

alexis

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

31. jul 2006 10:57

Se tudi priporočam za informacije. Meni je počila plastična sponka in to od Palmers kopalk. Čisto nove, 5 dni sem jih imela na sebi. Zanima me tudi kako bi lahko namontirala novo sponko. Verjetno bi bilo dobro, da to naredi kakšna šivilja. Sem iz Ljubljane. Marjetka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. jul 2006 11:03

Centromerkur v Ljubljani (na Prešernovem trgu) ima sponke za kopalke, tudi paščke in naramnice,... ne vem pa, če imajo kovinske. Včasih so meli tudi v nami, zdaj ne vem, če še, so nekaj prenavljali. če ne drugega, lahko kupiš eno plastično za vsak slučaj, pa je. naslednji model kopalk naj se pa zaveže ali obleče, brez sponk:) To nikoli ne zataji:) Veri

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

31. jul 2006 11:06

A mogoče katera ve za kakšno tako trgovino na Dolenjskem oz. v Novem mestu????????? alexis

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

31. jul 2006 11:07

Ja, tudi meni se je zgodilo isto. Pa sem šla k šivilji po nasvet in me je poslala v trgovino s šivalnim ipd. materialom. Tam mi je prijazni gospod povedal, da imajo na zalogi samo plastične in da kovinskih že dooolgo ni več za dobit!? Juhu... Pa sem kupila nove plastične, spet šla k šivilji, da mi jih "namontira", ona pa je zavila z očmi, kakšno nekvalitetno robo delajo in da sem ena izmed mnogih, ki se ji je to zgodilo. Tak da, alexis in Marjetka, sporočita, če bo katera v kakšni trgovini s priborom za šivanje našla kovinske sponke. Klea

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

31. jul 2006 11:20

Veri, če bi bilo tako enostavno... Jaz imam blazne probleme najti koplake, ki so mi prav in še všeč povrhu. Če bi še za sponke gledala potem sploh ne bi imela kopalk. Največja ponudba je seveda tistih trikotničkov s štrikci, ki visijo od vsepovsod. Take kopalke pa zame (tudi, če sem mlada) ne pridejo v poštev, ker potrebujem malo več opore. Marjetka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

31. jul 2006 11:37

Poskusi poklicati v prodajalno Nancy v Naklo pri Kranju. So zelo prijazni in mogoce bi ti odstopili kaksno kovinsko zaponko (ce jo sploh imajo). Ce pa se kovinskih sploh ne da dobiti, pa malo povprasaj pri starih tetah, itd., ki mogoce premorejo kaksne stare kopalke, ki jih sploh ne potrebujejo vec, na njih pa je mogoce se uporabna kovinska zaponka. fresh

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

31. jul 2006 12:14

Drage moje, odkar naročam kopalke v trgovini s spodnjim perilom in kopalkami Antonija so moji problemi rešeni. Kopalke in perilo izdelajo po naročilu, sam si lahko zbereš material, prideš, probaš in če ti ne odgovarja nimaš nobene obveze do njih. Enostavno pustiš tam in gre v prodajo. Pa še nekaj je zelo pomembno, cene so precej nižje kot v trgovini, kvaliteta materiala in njihovega dela pa je izredno visoka. Pa še telefon: 01/ 540 91 14, Nove Fužine 43, Ljubljana. lp Vesna

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

31. jul 2006 12:22

Najbolš je če maš kr za zavezat, hihi.... če se ne najde kakšna žlehtnoba in odveže! katti

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. jul 2006 12:33

Jaz imam kvačkane, za zvezat, tako da problema ni. Na industrijskih pa sem uporabila od babice, ki jih več ne rabi, patent za zapenjanje- taki lepi kovinski. Videla sem pred mesecem v galanteriji, samo nisem sigurna, da je za kopalke, ali pa? Jaz imam drugi problem, ne morem kupiti bikini skupaj. Rabim namreč zgornji del številko ali dve manjši ob spodnjega dela. Zato kvačkane, čeprav se malo dalj časa sušijo. A ve mogoče katera, kje prodajajo deljene kopalke, vsak del posebej. Kyara

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

31. jul 2006 12:35

Reca, tole je pa dobra informacija. Lp moja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti