Musaka

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

tema odprta - 29. jul 2006 10:17 | ogledi: 2.851 | odgovori: 3

Lep pozdrav .Lepo vas prosim ,če mi pomagate -

danes sem mislila za kosilo narediti musako s krompirjem in vem da sem jo enkrat delela po receptu iz baze in je bila enkratna.V em ,da se da samo krompir in mleto meso in se nekeko zalije z večjo količno mleka ,ampak jaz ne vem več kaj se da še noter.

Če kdo ve kateri recept mislim naj mio prosim pove.

Rdai in lepo se imejte

ursa40

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

29. jul 2006 10:52

Zdravo! Jaz jo delam malce drugače. Skuham krompir v oblicah, ga olupim in narežem. Prepražim čebulo, dodam mleto meso, origano, lovorjev list, sol in paradižnikovo mezgo. V pekač zložim polovico krompirja, ga posolim. Dam vso omako iz mletega mesa nanjo nariban sir in na vrh še 2/2 krompirja. Še enkrat posolim (ampak vsakič malo- ne pretiravat) in na vrh zlijem mešanico iz enega jajca in ene kisle smetane. To dam v pečico za 20 min. Če ti pa ta recept ni všeč, pa poglej v bazo, katera musaka je ta prava. Dober tek! tamara

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

29. jul 2006 15:16

oj hvala tale je pravi recept nb. LP ursa40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti