Šampanjec z zlatimi lističi

planika  

član od: 30.6.2005

sporočila: 19

tema odprta - 27. jul 2006 12:23 | ogledi: 5.143 | odgovori: 8

Za darilo 50-letniku imam namen kupiti šampanjec z zlatimi lističi proizvajalca Zlatarne Celje. Pa me zanima kje v Ljubljani bi ga bilo možno kupiti in koliko približno stane. Hvala in lep dan

planika

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

27. jul 2006 12:45

100% so ga imeli v prodajalni zlatarne celje. fresh

may  

član od: 30.3.2003

sporočila: 110

27. jul 2006 14:23

v Vinski kleti Goriška Brda sem ga videla na razstavi! Baje da so to posebne polnitve! http://www.klet-brda.com/slo/vina.php (mogoče jih kar direkt vprašaj če jih in kje jih prodajajo!)

planika  

član od: 30.6.2005

sporočila: 19

27. jul 2006 14:43

Se zahvaljujem za prejete odgovore - najbljižje mi je trgovina Zlatarne Celje v Ljubljani, stane pa pet tisoč SIT planika

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

28. jul 2006 9:03

Ja a ni fajn darilo, moj oče ga je dobil in se mi zdi res dobra fora ko ne veš kaj komu podariti za darilo...pa zraven še kozarčke za šampanc pa je. Res luštno! ANJA

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. jul 2006 9:32

Ker že omenjate šampanjec, za tiste, ki ste v Ljubljani, ima Istenič na Celovški prodajalno, kjer vam naredijo za penino posebno nalepko, s poljubnim tekstom. Tako lahko date gor ime obdarjenca ali kako posvetilo... Stane dodatno nekih 300 sit se mi zdi, zna bit pa zelo originalno. Mi smo to že nekajkrat uporabili za darilo in potem ko obdarjenec ugotovi kaj piše, je presenečenje veliko. Aja, pa same penine tudi niso drage, imajo take res cenovno ugodne. lp, Marija

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

28. jul 2006 10:20

pa tud zelo dobre imajo pri isteniču

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

28. jul 2006 10:33

galyka, mi lahko zaupaš malo bolj točne koordinate za to Isteničevo prodajalno na Celovški (naslov). Hvala Neži Dan, ko se nismo smejali, je minil nekoristno :)

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. jul 2006 11:06

Nežinka je napisal/a:
galyka, mi lahko zaupaš malo bolj točne koordinate za to Isteničevo prodajalno na Celovški (naslov). Hvala Neži Dan, ko se nismo smejali, je minil nekoristno :)
Nahajajo se na naslovu Celovška 72. Če greš iz smeri centra, je to od hale Tivoli naprej ene 700m, ves sta dva semaforja za pešce in eno križišče, čez katerega zapelješ in potem takoj za avtobusnim postajališčem zaviješ desno. Bela stavba, na začetku je Abbassi (prodajajo preproge), oni so pa malenkost naprej v isti stavbi, v ulici, na katero si zavila iz Celovške. Stavba je na levi strani. Če pa prideš iz smeri Gorenjske, pa do njih prideš tako, da v tem križišču zaviješ desno, da lahko obrneš in greš potem nazaj proti Gorenjski. Je pa iz gorenjske smeri to prvo križišče za tistim, ko zaviješ proti stadionu. Upam da sem vsaj približno razložila. . Je pa to blizu stavbe OZS, velika rjava stavba z zelenimi okni. Oziroma pri Stari cerkvi. lp, Marija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti