Jezikovna šola - medn. certifikat

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

26. jul 2006 16:25

Jaz sem delala pri njih izpit Zertifikat Deutsch des Göethe Instituts. Imela sem 100 urni tečaj, ki je bil perfekten. Imeli smo izmenjaje dve učiteljici, obedve iz Nemčije in sta bili super. Imeli smo tudi naloge in vse je potekalo skoraj kot prava šola.... Pa tudi vmesne teste smo imeli, da smo lahko preverjali koliko znamo....Razne novodobne jezikovne šole se "grebejo" samo za denar. K njim bi šla sigurno še enkrat... Lp Saša Mir in dobro!

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

26. jul 2006 17:34

Tudi jaz sem, kot sem že rekla v postu na CTJ opravljala pripravljalni tečaj za ZMP in tudi sam izpit. Tečaj je bil super super kakovosten. Ena učiteljica je bila Slovenka, druga Nemka. Prva zelo stroga. Sistem pa je bil tak, da si moral garati doma, sicer nisi dosti odnesel, ker nisi mogel slediti. mimika

Lucijica  

član od: 21.3.2004

sporočila: 110

26. jul 2006 20:51

sajovict je napisal/a:
Razmerje med cemo in kvaliteto je odvisno od šole. Ne splača se ti dati 60.000, če potem nič ne odneseš. Mislim, da da vsak rajši več in ve, da bo za to ceno dobil kakovostno izobraževanje. Mislim, da se na teh tečajih zelo veliko naučiš- vendar pa je odvisno od tebe. Na Sterlingu to včasih vrnilii 1/3 denarja, če potem nisi opravil izpita, ne vem kako je s tem sedaj. Po moje je pa CTJ vseeno boljši. tamara
1/3 denarja nazaj - hahahahah Vrnejo ti ga v primeru, da te priporočijo za izpit, izpita pa ne narediš. Vsi pa res hvalijo CTJ (ne samo kulinarčki) Sporočilo je spremenil(a) Lucijica dne 26. jul 2006 20:52:17

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

26. jul 2006 22:25

kar se tiče Sterlinga: punco so priporočili za izpit, je padla, denarja pa še vedno ni dobila nazaj.... osebno sem bil z njimi dokaj zadovoljen, punca pa sploh ne; moraš pa se zavedat, da je pri njih ogromno samostojnega dela: kolikor boš brcala, toliko boš dobila, kot sem že v prejšnjem postu zapisal... noben te ne bo sekiral, če ne boš redno hodila, sproti delala nalog... če rabiš nekoga, ki Te brca naprej da delaš, kljub temu da plačaš (ali pa prav zato), potem Sterling ni Zate. CTJ ne poznam in zato ne morem komentirat. LP Drejček

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

27. jul 2006 12:36

Za Sterling sem prepričana, da so vračali denar (Včasih- to je 2 leti nazaj)! Vem osebno (ena kolegica je imela takšno izkušnjo). Kako je zdej, ne vem. Sigurno pa bolj priporočam CTJ. tamara

ila  

član od: 26.9.2007

sporočila: 5

18. dec 2008 12:56

obujam to temo... nameravam delat izpit cpe, pa se bom kar sama pripravla nanj.. zanima me pa (tisti, ki ste delali tečaje za cpe) katere knjige/učbenike ste morda uporabljali na tečajih, vadnice itd. Bi mi blo zelo v pomoč. Hvala Sporočilo je spremenil(a) ila dne 18. dec 2008 12:56:55

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

18. dec 2008 13:30

ila, pojdi na British Council, pa bodo z veseljem pomagali

Drejček

cokolina  

član od: 17.7.2007

sporočila: 15

6. sep 2011 12:49

Pozralvjene

 

potrebujem POMOČ. 

 

Nikjer ne najdem spletne strani CTJ v Ljubljani ali kontaktnih podatkov, kar mi je zelo čudno. 

 

Ve katera kaj o tem?

cokolina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

6. sep 2011 13:02

"CTJ in Mint International House Ljubljana sta združila moči.

CTJ tako od leta 2007 deluje pod okriljem jezikovne šole Mint International House Ljubljana. Skupaj smo večji. Združitev moči prinaša sveže ideje, znanje in izkušnje, tradicijo in inovativnost, kar bo koristilo predvsem vam, slušateljem in to po konkurenčnih cenah!"

 

Tako piše na portalu znanja (portalznanja.com), ki je bil, mimogrede, tretji zadetek, ko sem googlala "ctj ljubljana".

s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti