Poročni meni na kmečkem turizmu?

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

30. jul 2006 16:16

Kyara je napisal/a:
Saj si napisala, da se boš z gostinci zmenila. Ampak če bo poroka na kmečkem turizmu, potem vsesplošni meni itak ne pride v poštev, ker oni lahko samo svoje doma pridelane izdelke tržijo, svoje sokove in svojo zelenjavo. Boš videla, kaj ti bodo ponudili in takrat se boš najlažje odločila.Kyara
Naj pridam še jaz svoj piskerček. Kyara je že vse povedala, je pa res vse odvisno od tega kaj oni lahko nudijo, ali so registrirani tudi za morsko hrano,... in se tudi pripravljeni malce bolj potrudit. Mi smo imeli eno ohcet na kmečkem turizmu in naj povem, da je bila njihova pečenka naravnost odlična (nič mastna), domača suha salama v narezku njami,... Tako da smo bili vsi zadovolni. Če pa se gremo binca2 sistem se moramo pa zavedati, da je ob takšni pogostitvi potrebno seči gloooboookooo v žep, kar si danes zelo malo mladih ljudi lahko privošči. Naju je cela poroka (rože, obleke,50 svatov, muzika,...) prišla malce več kot milijon sit, pa sva bila zelo skromna. Kdo bi rekel malo, samo naj povem, da milijon je zame kar veliko denarja! Gajuška želim ti srečo v zakonu, še prej pa lepo pripravo na enega najlepših dni v življenju! Sporočilo je spremenil(a) marelica dne 30. jul 2006 16:17:53

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. jul 2006 17:14

Marelica enaka cena je bila pri nama, nekaj čez miljon. Res pa je, da je bilo veliko stvari narejenih doma, vse kar se tiče rož in konfetov, naprsnih šopkov..., ker je mami cvetličarka. V gostilni sva pustila 630 tisoč. Res pa sva imela 120 gostov. Sicer pa je na poroki najbolj važno, da sta dobre volje pa tudi, če komu kaj ne bo všeč ali pa, če kaj ni tako, kot sta si zamišljala. Pa seveda dobra glasba in zabava. Vso srečo vama želim. jade

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

30. jul 2006 19:40

Jade se popolnoma strinjam s teboj! marelica

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

30. jul 2006 22:54

Ni nujno, da je "Fensi hrana samo zamrznjena in tretjerazredna z druge strani zemeljske oble". Pri nas imamo kar nekaj restavracij, ki pripravljajo pristno domačo hrano, s svežimi sestavinami. Potrudijo pa se pri serviranju in postrežbi, to je za nekatere "fensi", za marsikoga pa lep krožnik, ki je tudi lepo postrežen, izraža kulturo in spoštljiv odnos do hrane. Imajo pa gostinci najmanj dela z gostom, če postrežejo vse na "ploščah" Tanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti