Kaj ponavadi za večerjo

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

tema odprta - 17. jul 2006 12:04 | ogledi: 2.474 | odgovori: 9

no mene pa zanima kaj ponavadi naredite za večerjo, meni že ponavadi zmanjka idej za kosilo, tako da za večerjo sploh ne vem kaj bi naredila.

rada bi kaj novih predlogov, kaj ponavadi vi naredite, na vas sem se obrnila predvsem zato ker ste vedno polne idej in zanimivih predlogov.

že v naprej hvala in vsem skupaj en prav lep sončen pozdrav.

brkn83

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

17. jul 2006 12:15

Pri nas si za večerjo ponavadi vsak dobi sam - iz hladilnika, otroci pa tudi kaj za v mleko (kosmiče,...) stara

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. jul 2006 13:40

sladoleeeed:) Veri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jul 2006 13:44

Ko so bili otroci še manjši, smo delali razne tople kruhke (kečap in sir pa tunina...), cvrli kokete, pekli hrenovke, delali pice, kuhali koruzne žgance, jedli ostanke od kosila, če je bil ričet seveda. Do onemoglosti sem kuhala morsko rižoto (kar vsaj enkrat na 14 dni počnem še zdaj), pa hrenovke v testu,delala sendviče s pršutom... Sin je imel "popadke" in smo pekli tudi bifteke, včasih je šlo samo s pečenimi stepenimi jajci in svežo žemljo, no, tudi kos čokoladne torte je bila včasih večerja... In tu se krog počasi sklene. Tudi če imam kakšno idejo, jo "pospravi" mož, če otrokoma ni povšeči, gre sin (ker pač že vozi) po kebab... Zdaj pa večerji ne posvečamo več veliko pozornosti, v hladilniku se vedno kaj najde in si jemljemo sami - jaz tako ne smem pretiravat in največ krat sploh niče ne jem, mož si najraje kaj vzame sam, saj pravi, da najbolj ve, kaj mu tekne (če si kaj zaželi, mu seveda pripravim), hči si vzame sama, sin pa sproti pove, kaj bi jedel, in mu prapvim jaz ali pa hči oziroma sestra. Skratka, izpolnjujem želje po naročilu, niso na sporedu vsak dan, sicer se z mislimi na večerni obrok sploh ne ukvarjam. Mamamia mamamia

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jul 2006 14:08

Enako kot Veri. Ti Veri, a ti tudi poješ eno banjico? Jaz za šalo ;.) Lep dan in veliko se smejte

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. jul 2006 14:32

Rozanec, za šalo! Saj vedno ni časa za celo, ampak malo tega, malo onega, pa se hitro nabere še čez:) in domači so že tako bolj gosti in je vsega skup še več... Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jul 2006 14:46

Dejta no!!!! Jaz pa preračunavam kdaj in koliko sladoleda lahko, da se mi preveč na rit ne zalepi...

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. jul 2006 15:34

lidka, saj tudi migam s to rito:) rolam vsak dan v službo in nazaj, 3x na teden plavanje, 1x na teden plesne, tja grem z biciklom, na plavanje tudi z rolerji ali biciklom... Pa še takega bolj živahnega fanta mam:) čim manj računov pa čim več podenja za tamalo, pa boš še na boljšem:) Veri

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jul 2006 15:39

Ja lidka, saj mi marsikdo reče kam dam. Tudi jaz sem včasih hrano pogledala in se redila, odkar pa sem shujšala pa gre prej dol kot gor (pa nič ne pazim). Nikakor pa se ne redim po sladoledu- ker če bi se, bi se že razlezla. Pojem ga res neomejeno- tudi pozimi. Če ne dobim dnevne doze, je konc z mano Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti