Cene za naročnike plus paketa.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

tema odprta - 16. jul 2006 20:59 | ogledi: 2.931 | odgovori: 17

Zdravo Jernej! Kot skoraj najmlajšo članico kulslo me zanima zakaj ne dajete nekaj popusta recimo z dijaško izkaznico (stara sem 15 let). Saj je 6000 za nas "pubertetnike" oz. šolarje le malo pre velika cena.

tamalaursa

Temo je spremenil(a) tamalaursa dne 17. jul 2006 11:07:52

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. jul 2006 8:30

Ti me spominjaš na mojo sestrico, ki nikoli nima denarja, hodi pa več v lokale kot jaz... Glej, če dobivaš mogoče žepnino, daj vsak mesec na stran 500 sit. Tako boš v enem letu nabrala 6000 sit, kar ti bo zadostovalo za eno leto plus paketa. Potem pa spet začneš varčevat za naslednje leto. Sigurno se da z Jernejem kaj dogovorit, ampak poskusi pri sebi najprej in se odloči za varčevanje. 500 sit na mesec res ni velik denar... Zrno na zrno pogača, pravi slovenski pregovor lp, Marija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jul 2006 8:42

Galyka tako delam jaz za registracijo za avto.. vsak mesec nekaj jurčkov, pa se nabere tja do marca, ko imam registracijo . Pa tudi brez popusta in čeprav sem študentka, moram odšteti toliko in toliko. Urša, naj bo tale plus paket prva stvar, ki te nauči sprejemati odgovornost nase. Pa ne misliti, da s tem hočem kaj slabega- z leti se boš morala navaditi, da je treba za določene stvari tudi varčevati. Pa čeprav tako mlada. Še vedno pa ti ostane delo preko študentskega servisa (saj imaš počitnice in čas- tudi za mlade punce se najde primerno delo). Lep dan in veliko se smejte Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 17. jul 2006 08:45:45

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jul 2006 8:53

Ah, galyka...saj ne moreš kar tako na hitro etiketirat, saj punce ne poznaš...kako te lahko potem spominja na tvojo sestrico? In itak je vprašanje postavila Jerneju. Ognjič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jul 2006 9:41

Cena je žal za vse enaka. Saj če greste v trgovino je tudi za vas enaka cena, ali ni? Pa v diskoteki tudi, pa na črpalki? Izjema so kulturne in športne prireditve. Popusta za dijake in študente namreč ne more biti na takšni strani, ker bi se potem vsi ki imajo otroke, prijavljali preko njih. Nekako tak kot ima mobitel največ naročnikov upokojencev. Tako da žal je cena le ena in za vse enaka. Storitve, kjer se ne da preveriti kdo uporablja storitev, je problem s popusti. Žal nismo tako mogočni kot Mobitel, da se to ne bi poznalo. Takšno vprašanje sicer sodi v zasebno sporočilo, ne v forum . Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. jul 2006 9:42

Ognjič je napisal/a:
Ah, galyka...saj ne moreš kar tako na hitro etiketirat, saj punce ne poznaš...kako te lahko potem spominja na tvojo sestrico? In itak je vprašanje postavila Jerneju. Ognjič
Saj nisem mislila v slabem smislu, ampak predvsem to, da je včasih potrebno pogledat pri sebi kaj lahko storiš za nekaj, kar si želiš. Sploh pa je moja sestrica najboljša na svetu, samo z denarjem ne zna delat. lp, Marija

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. jul 2006 9:43

rozanec je napisal/a:
Galyka tako delam jaz za registracijo za avto.. vsak mesec nekaj jurčkov, pa se nabere tja do marca, ko imam registracijo . Pa tudi brez popusta in čeprav sem študentka, moram odšteti toliko in toliko.
Točno to sem mislila. lp, Marija

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

17. jul 2006 11:06

Ja no ja poskusiti ni bilo greh. Se pa opravičujem če sem kogar koli užalila. Lep pozdrav! tamalaursa

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jul 2006 12:14

Saj nisi nikogar užalila Saj je prav, da si vprašala- zato pa je forum. Lep dan in veliko se smejte

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. jul 2006 12:17

tamalaursa, nihče ti ni nič zameril....si že "fejst" deklica lp Nena Nena-morje

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jul 2006 12:59

Tamalaursa,bravo! Zaslužiš si vso pohvalo da pri teh rosnih letih po kulinariki letaš in se za recepte zanimaš. To se mi zdi zelo lepo in pohvalno. Tudi jaz imam otroka in včasih kaj pogledata, večinoma pa mene vprašata, ker ju na PC kaj drugega zanima. Glede denarja pa je povsod križ. Primanjkuje mladim in mladim po srcu. Pa nič zato. Če se hoče, se že nekje skup spraska. Jaz sem se na primer odločila za drastično šparanje. Nehala sem kaditi in vsak tolar, ki bi ga porabila za cigarete dam v poseben hranilnik in verjemi, nabrala se je že čedna vsota, ki jo bom porabila tako, da grem za malo dalj časa na dopust. Po dopustu pa ponovno v šparavec za drugo leto. Zelo se spolača in še zdravo je. Ti si pa probaj najti drugo nišo kako prišparati kakšen tolarček. Moj sin je star 17 let in je rekel, da bo šparal s tisto bogo žepnino, ki jo dobi. Tako mi vsak mesec da od 500-1000 tolarjev in jaz jih dajem v posebno denarnico, na vsakih 5000 prišparanih pa jaz primaknem 1000. Dosti ni, je pa nekaj. Danes je dedeku obljubil pomoč pri pranju avta in košnji trave, pa bo spet kak tolarček priletel. Počitniško delo pa vztrajno išče, pa na žalost na našem koncu ni nič. Škoda. Mogoče pa se še kaj najde, sam mu vsi domači in vsi ki nas poznajo iščemo delo, pa do sedaj nič. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti