Novi forumi so nadomestili snitz forum!

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

29. nov 2001 10:30

Med tem, ko sem posiljal odgovor Jerneju zaradi razpadlega mu stolcka z nasvetom da ni dovolj pazil na svojo tezo in obilnost, telesa seveda (v angl.:weight and measurement), me je Microsoft OLE DB opozoril: you have error in your SQL syntax nearweight and measurement od Admin-a<..etc.. in ko sem kliknil nazaj ..se je prikazal Betin odgovor ..ali je nekaj narobe v tej Danski dezeli....duhovi...ali kaj Henri Ratej

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. nov 2001 10:34

weight and measurement Kaj ste točno napisali? Jaz sem napisal ti dve besedi in "preživel" ... Hm, napake ne bi smelo biti, ali narobe dekodira kakšne čudne znake... ";:-<> Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

29. nov 2001 10:42

Glede na weight and measurement od Admin-a, takole se prvotno napisal in prilozil, pogledal v predpogled in hotel odgovor poslati, pa sem dobil tisto opozorilo...in zdaj grem sped v predpogled, nakar posiljam odgovor. Bomo videli? Henri Ratej

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

29. nov 2001 10:43

Zdaj je vse v redu. Verjetno me je slucajno odneslo ven..? Henri Ratej

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. nov 2001 10:46

Hm, to ni dobro, to ni dobro, če napiše tisti error... Zelo bi mi pomagalo, če bi imel cel error (tudi vrstico kjer je napaka), ampak tega pa skoraj gotovo nimate več... No, očitno se bo še dogajalo... Mi lahko prosim takrat copy/paste prilepite, da vidim, kje je error in zakaj? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti