Divji kamp? v primorju?

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

tema odprta - 13. jul 2006 13:34 | ogledi: 3.774 | odgovori: 6

ali mogoče ve kdo kje se da na divje kampirati v slovenskem primorju :d za kak dan?

enkrat mi je ena punca govorila da so nekje pri izoli se mi zdi divje kampirali pa me zanima če se to še da? in kje je to možno?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. jul 2006 20:17

Par let nazaj, vem, da so nekateri na divje kampirali v Portorožu, v podaljšku kampa Lucija, v kamp so hodili po vodo, pride se z une druge strani. Nekateri so spali v avtih v Formi Vivi, nad kampom Lucija. lp ( pa veliko uspeha ) ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. jul 2006 21:34

t-baby, spet jaz, oprosti da motim, spomnil sem se, da postavljaš vprašanje na napačnem forumu, na tem forumu lahko vprašaš npr. katere začimbe pašejo v bouillabaisse po marsejsko, kako pojesti škatlo sardine s koščkom kruha in paradajzom, na kolenih, v divjem kampu, ( soli nimamo, včeraj je padla, imamo pa toplo vino ( ali pivo ) ), tega tukaj ne boš zvedla. Člani tega foruma niso ( ali nočejo priznat ), počitnikovali na ta način. A veš, da ti zavidam, lepo se imej ( vprašanje zastavi na kakšnem študentskem forumu ). lp ežoj

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

13. jul 2006 23:48

t-baby, divji kamp je tudi malo naprej od Debelega rtiča, skoraj že na Italjanski meji. Lp valči

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

13. jul 2006 23:49

hoila ma nevem prisegam na naš forum in verjeli ali ne hodim samo na ta forum in vedno upam da bom dobila kak odgovor in tebi hvala ha sem ga , bom probala najdt ta kamp ampak na mojo žalost nimam pojma niti kje je pravi kamp v luciji, ga bom že našla ni vrag, skoz hodim na hrvaško drugače kjer imamo parcelo, samo za enkrat prespat pa se mi zdi neumno najemat garsonjero ali kamp in sem se odločla da se bom kar nekje švercala , upam da mi bo tam kjer si mi predlagal ratalo ,huje kot da me spodijo in mi kako milo kazen napišejom se mi tak pomoje nemore zgoditi ane, , pa lep pozdrav in hvala za odgovor

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

13. jul 2006 23:49

valči tudi tebi hvala!

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. jul 2006 9:33

Avtokamp Jadranka, to je tik pred Izolo, zaviješ desno če prideš iz Ljubljane. Zelo lep avtokamp pa je na Belvederju nad Izolo. Če se voziš mimo približno 2 km, bi se našlo nekaj divjega Kar se pa kontrole tiče, ti ne morem nič obljubiti, jaz ne bom povedala nobenemu. Pozdrav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti