Sladica brez uporabe pečice

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. jul 2006 16:25

loni kej pri nas dobiš mrshamllowse? Misliš tiste, ki jih kupiš na oddelku z bonboni, ki so rozasti in pisani in... Ali se kje da dobiti prave v sloveniji??? kraftove po možnosti? bannanna

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

11. jul 2006 16:48

Punce hvala . balu

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. jul 2006 17:23

Po svoje dajem Vendelini jr. čisto prav, tudi sama gledam, da imam na dopustu čim manj obveznosti. Ampak, različni smo si. Moji na morju na primer niti ne pričakujejo nič sladkega, kajšele kakšna popolna kosila. Razen izjemoma. Res pa je, da imamo na morju hišo in potemtakem tudi vse potrebne pripomočke, da lahko delam karkoli se kdo spomni. Ampak sistem je utečen - če se mami ljubi....Ampak mama na morju raje packa z ribami, školjkami, škampi...Ko pa se gre s čolnom, pa vse skupaj minimaliziramo. Obvezna je velika plastenka vode, nekaj druge pijače in kakšna konzerva pa keksi za zlato rezervo, ker ko smo že med otoki, bi bil greh na čolnu kuhat hrenovke - je ja treba poskusit, kaj vse pripravljajo gostilnice ob morju... Mene kuhanje na morju sprošča, ker imam med letom manj časa in nenehno moram gledat na uro, ker me dobesedno vsak dan vežejo roki. Ampak da bi nenehno kaj delala, to pa ne. Gremo na kak otok pojest kaj malega, ali pa se čisto namensko napotimo v katero od preizkušenih gostiln... Da so jadralci na kopnem poznavalci dobre hrane, je dokazano dejstvo, kot tudi, da so na jadrnici zadovoljni s preprostimi, hitro pripravljenimi, a tudi okusnimi jedmi. Že vedo, zakaj. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti