Prenova kopalnice

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

tema odprta - 8. jul 2006 20:42 | ogledi: 13.343 | odgovori: 12

Haaj! Saj ni res, pa vendar je. Delam v podjetju s kopalniško opremo in poznam veliko vodovodnih instalaterjev, ampak za obnovo kopalnice ne želim uporabiti nič od tega. Počila mi je odtočna cev, staršem že skoraj teče na glavo, zato se moram obnove lotiti nemudoma. Kar se tiče opreme, jo bom verjetno kupila v Italiji, iščem pa nekoga, ki bi mi po "normalnih" cenah in čimprej zamenjal cevi, vstavil tuš kad namesto kopalne kadi in položil na novo ploščice. Skratka, prenova! Žal pa so vsi, ki jih poznam ali izredno dobri in s tem tudi hudo dragi ali pa slabi, pa hkrati tudi relativno dragi. Da o roku prenove ne govorim...

Ker smo doslej na tem forumu že rešili skoraj vse probleme, sem prepričana, da boste tudi zdaj našli kak pameten nasvet.

Lep vikend še naprej vsem!

ZIMA

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

11. jul 2006 9:02

A nobena ni prenavljala kopalnice in ne pozna kakega solidnega inštalaterja? ZIMA

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

11. jul 2006 10:50

Z vodoinštalaterji je križ. Preveri recimo Trgovev, Logatec, če ti bo ustrezalo. Oni imajo celovito ponudbo. Jaz sem bila zadovoljna z njimi, pa sem precej zoprna. Lp Dolores

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

11. jul 2006 10:53

Sem prenavljala kopalnico in zanesljivo "mojega" mojstra ne bom priporočila nikomur (razen če bi se kdaj komu želela hudo maščevati). Bridko spoznanje je bilo, da je daleč najdražja zafušana kopalnica. Če veš za res dobrega mojstra, mu kar plačaj.... Lep pozdrav! Sonja

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

11. jul 2006 11:52

Moj koruznik je bil še do lanskega leta vodovodar,pa je dal obrt nazaj in se zaposlil v firmi.Tale naša država tolk pobere,da se absolutno ne splača telim malim obrtnikom.Bi ti lahko svetovala njega pa tud popoldan ne dela več,edino če je kaj malega.Poznam pa nekoga ki...Je pa iz Kranja andreja č.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

11. jul 2006 12:20

evo, stevilka 031254232. vem, da so pri fantovih starsih urejali probleme s cevmi in so naredili odlicno, vem pa tudi, da so pri polaganju ploscic zelo natancni. preko njih lahko tudi kupis razno opremo (vendar me v zvezi s tem, ne drzi za besedo). jih pa toplo priporocam, ker so resni, hitri in natancni. fresh

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

11. jul 2006 14:16

Fresh od kod so ti delavci in če imate kakšno ime? Marjetka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

11. jul 2006 14:33

Sta oce in sin, ki imata podjetje za prenovo kopalnic oziroma podobnih zadev. Sta iz Ljubljane, ampak kolikor vem, prideta kamorkoli v Sloveniji. Gospod, ki ga bos dobila na telefon se pise Bužimkič (upam, da se stresice vidijo), prav tako pa njegov oce. Ce se bos dogovorila, mi javi na zasebno posto, da ga moj fant poklice in pove, da naj se zelo potrudita. Ampak generalno gledano sta res natancna, hitra in zanesljiva. Glede cene pa kar povej, da si iz "foha", ceprav mislim, da ropov pri belem dnevu kot se temu rece ne izvajata. Upam, da ti bo pomagalo! fresh

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. jul 2006 18:13

Poznam in priporočam že lahko, ker smo mi obnavljali pred 3 leti, ampak mislim, da smo mi predaleč vstran. Kyara

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

11. jul 2006 22:44

Fresh, šele zdajle sem pogledala v računalnik, tako da jutri sigurno pokličem to številko. Upam, da se bomo uspeli kaj dogovoriti. Bojim se le, ker je čas počitnic in s tem v zvezi so tudi problemi z roki storitev. Ti pa javim sigurno, če se bom kaj dogovorila. Hvala vsem in sporočim, če bo kaj novega. Lep teden vsem! ZIMA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2011 21:18

In za tole se greš registrirat na forum? C'mon...

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti