Verziiiiiii

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 8. jul 2006 11:52 | ogledi: 3.958 | odgovori: 25

A ma kdo kak lep verz?!?!? kakršn koli!!!!!

dorka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. jul 2006 11:54

Greš na najdi.si ali google pa odtipkaš verzi in imaš veliko izbiro. jade

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

8. jul 2006 11:56

preveliko izbiro in marsikaj neuporabnega , lahko pa bi kdo napisu kakega ki mu je res pri srcu , da ga še drugi slišijo , jst bom kakega dodala samo da jih najdem nevem kam sem si zapisovala res lepe verze morm najdt

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. jul 2006 13:26

t-baby ,če jih najdeš jih napiši ,lahko tudi na zs,ker jih zbiram. Moj najljubši V večeru tihem pridna roka nežno gladko nit prepleta, čudovite vzorce, spleta polne sanje in domišljije, kot da nit življenja vije Dobre želje združi v zvezde srečo v sonce oblikuje nato pa na robu bele čipke cvetove upanja nasuje Tako ljubeče naj usoda stke vam dneve v novem letu skrbno trenutke naj izbira previdno naj poti ubira

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. jul 2006 14:34

Fajn bi bilo, da napišete zraven tudi avtorja!!! Če ga pa sami sestavite, pa to seveda tudi napišite! Bom jaz tudi poiskala kakega lepega... Atina

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

8. jul 2006 15:00

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosill v sebi. Avtorja ne vem, verz pa je eden mojih najljubših in tudi edini, ki sem se ga spomnila ta trenutek. Ko se bom še kakega, napišem... :) nike

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. jul 2006 17:58

U Simon- to je pa res dobra stran. Hvala ti!!! Lep dan in veliko se smejte

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

8. jul 2006 19:19

ivan minatti (1924) nekoga moraš imeti rad nekoga moraš imeti rad, pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen, nekomu moraš nasloniti roko na ramo, da se, lačna, nasiti bližine, nekomu moraš, moraš, to je kot kruh, kot požirek vode, moraš dati svoje bele oblake, svoje drzne ptice sanj, svoje plašne ptice nemoči - nekje vendar mora biti zanje gnezdo miru in nežnosti -, nekoga moraš imeti rad, pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen ker drevesa in trave vedo za samoto - kajti koraki vselej odidejo dalje, pa čeprav se za hip ustavijo -, ker reka ve za žalost - če se le nagne nad svojo globino -, ker kamen pozna bolečino - koliko težkih nog je že šlo čez njegovo nemo srce -, nekoga moraš imeti rad, nekoga moraš imeti rad, z nekom moraš v korak, v isto sled - o trave, reka, kamen, drevo, molčeči spremljevalci samotnežev in čudakov, dobra, velika bitja, ki spregovore samo, kadar umolknejo ljudje. ta pesmca je men tko lepa ... da mi visi v sobi na steni drugače pa še nekaj verzkov: life can be hard & not always fun but as night brings dark, morning brings sun, when life gets tought and no one seems to care give me a call cause i will always be there --------------------------------------------------------- če obstaja biser na zemlji potem je ta v tvojih očeh če obstaja sreča potem so to trenutki s tabo in če obstaja žalost je to čas ko te ni ------------------------------------------------------------- by lenie sometimes, i wonder what made you dear each day.. is it the look that penetrates my soul.. is it the smile that freezes my heart beat.. is it the dream that ignites my fantasies.. is it the naughtiness that never miss to tease. sometimes, i ask myself why i’ve given you my heart.. is it the longing i always see in your hazel-brown eyes.. is it the magical words of love that gently melt my heart.. is it the anticipation of making sweet love by candle lights, is it the promise that you will love me forever and a day. sometimes, i as k myself how come… you seem to always read what’s on my mind you seem to anticipate what i will say next.. you seem to feel my pains and happiness.. you seem to be aware of my heart’s wishes. sometimes, i ask myself if i can bear the pain.. if one day you’ll realize that this is just a fling.. if one day you’ll get tired of buzzing me, if one day you’ve had had enough of dreaming , if one day you decided to call it quits as an ending. sometimes, i ask myself if this relationship is worth the tears that i shed when you deeply touched my heart.. the worries that keep me awake when you failed to log.. the anxiety of waiting for you to come on line.. the loneliness that i felt whenever we said goodbye. sometimes, i ask myself, if i am i willing to take the risk.. to nurture this relationship in spite of its uniqueness.. to dream with the man i’ve entrusted my heart with.. to love wholeheartedly in the midst of uncertainties.. to dream of a future in spite of the “what ifs” sometimes, i ask myself... -------------------------------

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

8. jul 2006 19:23

http://www.poems-and-quotes.com/ drgač so pa tuki men najbolše pesmce oz največ jih tuki najdem za vse priložnosti sam je pa res da so angleške

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

8. jul 2006 19:48

Osebno ena lepših: Danes je dan za ljubezen. Ljubezen je povsod. Čutimo jo v toplem dehtenju zelenečih trav, v vetru, ki se je ujel v veje dreves, in čutimo jo v ščebetu ptic za mojim hrbtom. imam pa še iz pubertetniških časov zbranih nekaj verzov za valentinovo, misli o prijateljstvu, ljubezni, pesmic...da ne omenjam svojih izpovedi, ko mi gre nasmeh ko danes berem:) p,

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti