Koprčani na pomoč

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

15. dec 2007 11:57

S Titovega trga se lepo sprehodite do koprske marine, kjer je restavracija Skipper. Odlična hrana in postrežba. lp, Janja

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

15. dec 2007 12:17

MPAO - medicinski preventivni aktivni oddih v zdravilišču. Matjaž

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

15. dec 2007 12:21

a tako se temu reče, če greš na srečanje kul slo in še kaj tja dol na morje? Ognjič

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

15. dec 2007 12:28

Seveda, ko grem tja dol je pa itak sama kulinarika: ,  in  predelan v pršutek in ostale dobrote. Matjaž

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

16. dec 2007 18:18

Verjetno bo res Skipper prišel na vrsto, saj ni veliko izbire. Po vsej torturi, ki me čaka tisti dan, bom potrebovala MPAO, vendar zaenkrat še ne bo prilike. mimika

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

16. dec 2007 19:05

glede skipperja se pripravite, da boste malo bolj v denernico segli-majo pa res dobro hrano-saj bla je, ribe glede mesne hrane, pa na avtobus izstopite pri mercator centru-zeleni bus za šalaro-5 min vožnje, pri mercatorju je restavracija capris (bivši vis a vis)-solidno, proti marezigam, tam še avtobus zavije ali peške hitro od mercatorja kitajska restavracija peking, malo naprej pa restavracija emonec-majo lastno proizvodnjo piva-kulturen ambient, bolj specializirani za meso, odprto vse dni po enajsti, razen v pon., pizze iz krušne peči, veliko, dobro, cene srednje----te so bolj za poslovne partnerje v centru kopra na gortanovem trgu pivnica, majo tudi hrano je še ena restavracija, ma ne znam povedat kako do nje priti, da ne bo praveč zakomplicirano, v mestnem jedru a ja pa pristan, zraven interevrope, če je še!! interspar menza, kar luštkana v centru supernova-od titovega trga 12-15 min peš atrij-na/za čevljarski pomaranča-v mercator centru krokodilček

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

16. dec 2007 21:23

krokodilček ti si pa lepo opisal kako in kam na dobro kosilo. Ali si Koprčan? Glede skiperja sem se tudi sama prepričala da so cene res pretirane. Tudi v drugih restavracijah, ki si jih naštel sem že jedla(saj sem koprčanka), v kitajski pa sem bila samo enkrat. Bilo je zelo okusno in zanimivo, ampak drugi dan je bilo pa hudo.................prebavne motnje itd. Mehiška je zakon, vendar je žal v Kopru nimamo. Ko ne vem kam na dobro kosilo ali večerjo pa prelistam gurmanski vodnik po mestni občini Koper, katerega smo dobili v nabiralniku ne vem katerega leta. Veliko gurmanskih užitkov pa vesel december želim pandapanda Sporočilo je spremenil(a) pandapanda dne 16. dec 2007 21:41:04

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

16. dec 2007 22:21

ja, sem koprčanka z markovca! mehiško smo meli na markovcu-bivša gostilna sabadin in je bilo vse zelo o.k-vem, da so biznis prodali, če se ne motim nekam v izolo in pol v gostilni naredili apartmaje, takrat mi je lastnik saj tako namignil glede kitajske: zgornja restavracija nad mercatorjem je mela pred par leti salmonelo-se zgodi, pač kuharji iz kitajske, letos se je to zgodilo tudi spodnjemu pekingu in so bli nekaj časa zaprti, jo pa vse eno priporočam, ker so prijazni, lastnik se je šolal tudi v sloveniji,čisto, urejeno, prijetno, majhno- kar se pa hrane tiče, pa naj vedno želodec presodi-saj ni nujno, da je hrana ne sveža, lahko samo okus, začimbe ne ustrezajo-niso vsi za eksotiko kar se tiče gurmanskega vodnika----saj dobimo vsako leto brošuro, a kaj ko jo bolj malo beremo, res pa je, da mnogi ne uspejo in gostilne hitro zaprejo.....koper ni kdo ve kaj priljuden za take stvari turška restavracija je dober primer, hitro se je zaprla----moram reči, da je bila hrana dobra, res pa je, da so bile cene bolj visoke in vse jedi dokaj podobne, mogoče tudi niso marali vsi sedeti na tleh-----probat pa ni greh a ja sem se spomnila še ene dokaj vredu pizzerije na tržnici v kopru----štorja, če se ne motim, vhod ima iz obeh strani l.p krokodilček krokodilček

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

17. dec 2007 11:44

Saj to me skrbi pri Skipperju. Cene namreč. Malo se mi zdi neumno, da bom dala goro denarja za kosilo z ljudmi, ki mi ne pomenijo nič (člani komisije za zagovor). Pri celi reči je pomembno, da je nekje na peš dosegu s Titovega trga, ali pa kvečjemu nekje blizu z avtom, kjer se da parkirati. Namesto, da bi se miselno ukvarjala z zagovorom, se s kosilom. Prav neumno. Krokodilček, kako se imenuje tista restavracija v centru, do katere je težko priti. Morda veš ime ali ulico, potem bom pogledala v imeniku. mimika Sporočilo je spremenil(a) mimika dne 17. dec 2007 12:20:06

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

17. dec 2007 12:08

V centru je še ena gostilnica z domačo istrsko hrano. Mogoče je to mislila krokodilček. Istrska klet, po domače pri Slavčku. S Titovega trga se gre dol po Čevljarski ulici do "stopničk". Tam zavijte levo na Župančičevo ulico, po 30 m je Slavček, takoj ga boste opazili, imajo velike vinske sode zunaj. Hrana je kot rečeno istrska, prostor majhen, rustičen, cene pa vsekakor bolj sprejemljive. Burjast pozdrav iz Kopra! Janja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti