Kartonček dm, tuš zvezdice

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 5. jul 2006 18:03 | ogledi: 1.860 | odgovori: 3

Imam 1 poln kartonček za dm. Velja res samo do 7.7 ampak, če dam jutri na pošto bo 7. prišel in ga lahko ena izkoristi. Če ga katera želi naj mi danes pošlje naslov na zs.

Imam še 8 tuševih zvezdic, katera želi naj da naslov.

LP

jade

CARNA  

član od: 14.2.2006

sporočila: 16

5. jul 2006 19:21

Pozdravljena, Jade Včeraj sem šla po večji nakup v dm, da sem porabila kartonček, pa sem vprašala prodajalko, če še velja, glede na to da piše, da je skrajni rok do 7. julija, ini je rekla da so akcijo podaljšali vse do konec leta, tak da...., no zdelo se mi je ,da je fajn če veš, pa tudi za druge, da jim ni treba hitet čav bav. CARNA

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. jul 2006 19:48

jade je napisal/a:
Imam 1 poln kartonček za dm. Če ga katera želi naj mi danes pošlje naslov na z LP jade
Jade, se mi zdi, da ti bo kartonček s popustom prav prišel tam nekje pozimi, če se ne motim, hehe. Akcija je pa res podaljšana. LP cervus

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. jul 2006 21:32

Oh a res? Nisem vedela se mi je pa zdelo škoda, da propade. Elaphus pa še prav imaš, ker tam vedno kupujem plenice, ker nam edino njihove odgovarjajo. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti