Hujšanje z zeljno juho

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

tema odprta - 4. jul 2006 10:44 | ogledi: 11.500 | odgovori: 24

Mi lahko kdo pove kako točno gre to hujšanje. Kaj se lahko zraven zeljne juhe še uživa, ali se je samo zeljna juha. Eden recept za to juho je v bazi in ali še ima kdo kakšno drugo različico zeljne juhe?

lp limona

limona

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

4. jul 2006 11:49

Zeljno juho izdeluje tudi ETA - sem videla konzerve. Drugače pa je receptov kar nekaj, a meni smrdi, še posebej zelena. No, moj je hujšal s to juho - shujšal je tako, da sem mu jo prepovedala uživat še naprej - izgledal je grozno, podočnjaki,... Skratka, po moje je treba jest še kaj drugega, al, pa jo jest le kakšna dva dni, da te malo prečisti. lp, vanjatajnsek

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

4. jul 2006 12:18

Tudi moja mami je hujšala s to juho. Kakšnih pretresljivih rezultatov ni blo. Ti pa priporočam hujšanje z 90-dnevno ločevalno dieto s katero pa je res shujšala, pa še vse lahko ješ samo vsako svoj dan. Ta dieta je bolj človeška in se z njo ne prestradaš. Vanja, tudi jaz nisem prenesla vonja zelene. Bljak,... lp alexis

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jul 2006 12:46

Z zeljno sem enkrat hujšala in uspela sneti pet ali šest kg, mož jih je snel sedem ali osem (seveda, ko jih je pa imel prej 105...). Organizem ti res prečisti, morda se ti malo še skrči želodec, tako da kasneje ješ manj. A če nisi discipliniran, so kile hitro spet nazaj. Ob juhi je jedilnik, vsak dan ješ nekaj drugega - en dan samo zelenjavo, en dan samo sadje, en dan kombiniarš mislim da banane in jogurt itd... Ti bom na zasebno pošto poslala ves jedilnik, pa boš videla. Zeljno juho dobiš v apoteki tudi v instant obliki. Jaz sem si jo sicer skuhala doma, potem pa jo spasirala, ker ne maram kuhane zelenjave. Sm si jo razredčila z vodo in je šla brez težav po grlu navzdol... Čudežev seveda ne povzroča, da malce razbremeniš organizem in ga prečistiš pa se mi zdi čisto primerna. Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jul 2006 13:17

Jaz pa sem jo kuhala, pa mi zelena smrdi... Že ko sem jo kuhala, mi je bilo grozno. Nekaj dni sem se bolj ali ne silila z njo, sedaj pa nobene več zelenjavne juhe videti ne morem. Zelena se mi pa tako gabi, da mi takoj slabo postane...

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

4. jul 2006 15:59

Imam zelo rada zelenjavo, tudi zeleno, samo tale Etina zeljna juha mi pa nikakor ne tekne. mimika

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

4. jul 2006 16:02

Se strinjam s tabo Lidka. Čeprav sem imela zelenjavo nadvse rada se mi za nekaj let zagabila samo zato, ker sem teden dni jedla zelenjavno juho. Sedaj je malo bolje. tutifruti

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. jul 2006 21:50

Boljša oz. okusnejša je caponata iz baze receptov, avtor je Bojan. Danes jo delam že 7. (sedmič), ker mi je tako dobra, saj lahko jem toplo ali hladno, z raznimi dodatki (testenine, riž, krompir, kruh) ali samo. Je pa primerna za ljubitelje paradižnika, predvsem kuhanega. Lp iz Mb riba-ribica

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

22. avg 2007 22:16

A mi katera da link do te juhe Hobotka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti