Vaše najljubše, najboljše... breskvice

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 4. jul 2006 7:23 | ogledi: 6.164 | odgovori: 6

Moja mami ima najboljši recept za breskvice, seveda tako misli ona. Zdaj me pa zanima, kateri je za vas najboljši. Da bom naredila še kakšne druge in jo malo zafrknila... Sem jih mislila narediti vsaj iz treh različnih receptov - njenega in še dveh drugih. S predlogi na dan!!!

Loni Makaroni

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

4. jul 2006 7:58

Jaz delam najboljše breskvice po receptu iz baze, ki ga je prispevala Megi, slikico je dodala rozanec. Zelo so lepe, nič spokane, lepo se dolbejo, res pa je, da testo pustim počivati kar čez noč. Po katerem drugem receptu se jih niti slučajno ne lotim, ker verjamem samo v tega. Uspešno peko želim. Palma

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. jul 2006 10:41

Po maminem receptu je pa tako, da daš maso vmes za dve uri na hladno, preden dodaš moko. Bom sprobala še tega in pozdrav iz ljubljanskih v štajerske papirje. Loni Makaroni

Cornellia  

član od: 11.5.2006

sporočila: 103

5. jul 2006 11:53

Po tem receptu (od megi) sem jih delala tudi jaz in so res super uspele - nič niso razpokale, pa čeprav je masa stala v hladilniku le 2 - 3 ure. Edino filo sem potem naredila po svoje. Lp. Cornellia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jul 2006 9:12

sem jaz, sem jih delala včeraj po maminem receptu in sem seveda že na začetku kiksnila, ker sem spregledala dejstvo (saj ga vedno), da ona z lončkom misli 1 dl, pa je bilo treba temu primerno vse količine povečati za dvakrat. Tako da jih je prišlo ogromno in enostavno nisem imela volje delati še po kulslo receptu, pa za naslednjič. Pa še ene kekse sem delala, ker sem odkrila maslo, ki je bilo za porabiti. Danes naredim še biskvit za torto in pa nočno potico, da jo bom zjutraj samo še spekla, preden grem v službo. Nato pa se lahko začne veselica - prijateljičin oče ima žur za 60letnico. Loni Makaroni

Cornellia  

član od: 11.5.2006

sporočila: 103

6. jul 2006 9:17

To je mama vesela, ker si ostala pri njenem receptu. :) Sicer pa, če je recept dober in breskvice ne razpokajo, se ga kar drži. Ali pa ob priliki sprobaj še tega s kulslo. Pa uživaj na veselici. Cornellia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti