Murter

marille  

član od: 3.10.2005

sporočila: 12

tema odprta - 3. jul 2006 17:47 | ogledi: 2.060 | odgovori: 4

Zivjo!

Zanima me kaksne mate kej izkusne na otoku Murter? Je za mlade poskrbleno (zuri in podobno)? Kdo ve mogoce za kaksen apartma, ki se oddaja? Hvala vm ze za vnaprej...

Papa

marille

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

3. jul 2006 17:56

Pozdravček! Predlani sva bila s fantom na Murterju. Če si željan žurov, Murter definitivno NI pravi naslov za to, Je precej umirjen otok, skoraj bolj za družine. Midva sva se vseeno zabavala, ker sva si delala "privat čage" in zvečer odhajala na doooolge seksi izlete. No, enkrat je bila res neka zabava, a to je bilo tudi to. Sicer pa je tam res lepo. Tamči Sporočilo je spremenil(a) Tamči dne 03. jul 2006 17:57:00

Cornellia  

član od: 11.5.2006

sporočila: 103

3. jul 2006 18:31

Jaz sem bila na Murterju (v Jezerih) par let nazaj in je bilo super. Nažurala sem se, kot že dolgo ne (čeprav je bila menda sezona takrat precej klavrna), je pa res, da smo se družili z domačini (prijateljica ima tam sorodnike in pozna vse). Vsake toliko časa imajo veliko fešto v enem od krajev (v Jezerih mislim, da pride 15. avgusta), drugače pa imaš tam barčke in kak disko. Če greš s fajn družbo, pa tako ali tako ne moreš falit. Apartmajev je kar precej, natančnejših informacij pa (žal) nimam. Pozdrav. Cornellia

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

4. jul 2006 11:01

Za apartmaje se splača pogledat plavi oglasnik (hrvaška verzija Salomonca). Tam je veliko oglasov za apartmaje na morju. Meni murter ni bil všeč- smo hoteri iti v camp, pa ni nikjer sence, tako da smo se obrnili in šli na Čiovo. Sicer je pa odločitev vaša. Želim vam lep dopust. tamara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2006 13:41

Če želiš žurati 24/7, potem so v Dalmaciji za to naslednje lokacije - naštevam od severa proti jugu - Vodice - Bol na Braču - Hvar na Hvaru - Dubrovnik Ostale lokacije so bolj na "izi". Murter je otok, kjer je izhod na Kornate in na robinzonske počitnice - skratka, tja se gre počivat. V tem času boš našla apartmaje na www.travel.maestral.hr (če sem narobe napisala, jo poišči na googleju "travel maestral" in išči zadetke v hrvaščini). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti